Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Natúr edzéssel, nem lehet...

Natúr edzéssel, nem lehet nagyobb bicepszem 45 cm? 190 cm magas vagyok és most 40 cm, és szerintem elég kicsi, és szerintem nem fog olyan sokat dobni az a +5 cm.

Figyelt kérdés
2017. szept. 10. 19:00
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

9- ess pont ezért kérdeztem, hogy csak 45 cm a max, mert akkor nem lesz olyan nagy mint terveztem .

10-ess nem mértem még a testzsírom, de nagyon szálkás szeretnék lenni, ne látszódjon rajtam felesleg.

kösz mindenkinek a választ

2017. szept. 11. 01:09
 12/19 anonim ***** válasza:

"Naturálban jobban nézel ki 15-20 százalékos testzsírral."


Ez valami vicc? 20% elég zsíros...rohadtul nem néz ki jól.


10%-al kevés embernek jön össze a 45cm-es kar, annál nagyobb meg szerintem lehetetlen naturalban. Én 195cm vagyok, tudom, hogy lófa.sznak néz ki a 40cm, de még a 45 se valami nagy szám ilyen magasságnál.

2017. szept. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
15-20 százalékot írtam. 8-10 százalékos testzsírnál naturálban el van sorvadva az ember, ruhában kb meg sem mondják rólad, hogy gyúrsz.
2017. szept. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

20%-nál meg jobb ha nem veszed le a ruhát zsírkupac.


12%-nál nem vagy elsorvadva, nincs kevesebb izomtömeg rajtad mint 15-17%-nál és még ruha alatt is jól nézel ki.

2017. szept. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Cortez70 ***** válasza:
77%
Ez egyéni, hogy kinek mi felel meg, ki hogy érzi jól magát. Mindenkinek úgysem lehet megfelelni.
2017. szept. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Száraz forma inkább 8-10 százalék. Mikor ennyire be van száradva egy naturál, kicsi és lapos. És 15-20 százalékot írtam, tehát 20 már a vége. Nagyon próbálod elferdíteni.
2017. szept. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
De tegyük fel, hogy igazad van. Olyan alacsony testzsírt felfelesleges tartani hobbistaként. Szenvedés az egész életed semmi értelmére. 15 körül optimális naturálban, néha meg lehet nézni milyen vagy szárazabban, de tartani nincs értelme és a bebehízós-leszálkásítós dolognak sincs értelme, ha nem versenyzel. Egyszer jól nézel ki, egyszer szarul. Ennek nincs értelme a mi esetünkben.15 százalék körüli testzsírt kényelmesen lehet tartani, és jól nézel ki egész évben.
2017. szept. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ferdíteni? Te a 20%-ot is a legjobbak közé sorolod, miért ne példálózhatnék azzal?


Most már 15%-ot írsz, ég és föld a különbség 20% és 15% között, remélem ezt tudod.

A 15% az nem rossz, de messze van a jótól, 12% már szálkásnak mondható, kellően szeparáltak az izmok és tartható is. 8%-nál valóban belaposodsz, annak tényleg nincs értelme.

2017. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

15% alá nem érdemes menni, de 20% fölé sem. Erre gondoltam.

12 százalékos testzsírt is kín-szenvedés tartani egész évben, ha nincs olyan genetikád, hogy nehezen zsírosodsz. Ha meg azt csinálod, hogy egyszer betömegelsz, egyszer leszálkásítasz, 1 hónapig örülhetsz magadnak. Butaság naturálban a szálkásságot kergetni, jobban jársz egy átlagos testzsírral.

Az meg legyen ízlés kérdése, hogy egy naturál leszáradva, vagy tömegesebben néz ki jobban.

2017. szept. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!