Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szalkasitok egy ideje mar, de...

Szalkasitok egy ideje mar, de megallt a fogyas.1.5 gramm ch×tskg amit megeszek. Vigyem le 1 grammra? Mennyivel csokkentsem?

Figyelt kérdés

Egy honapja megallt a fogyas, azelott szepen fogytam a 1.5 grammal is.

Akkor most menjek le 1 grammra?

Jah mar igy is allandoan ehezek, most belegondolok az egy grammba .. 😕


2017. júl. 31. 13:51
1 2
 1/14 Cortez70 ***** válasza:
45%
Hintáztasd a ch-t. Egyik nap kevesebb, majd közepes, majd több ch és kezded utána megint kevésről.
2017. júl. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fehérje és zsír hogy áll, mennyi súlyod?
2017. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hinta nem segitett sajnos.

130 gram ch, 180 feherje es 50 gram zsir a napi bevitelem, 3 sulyzos edzes, kb 5 kg van rajtam izomba, 193 cm es 105 kg vagyok, meghozza csaj 😉

Sok a zsirbevitelem?

2017. júl. 31. 16:29
 4/14 Cortez70 ***** válasza:
Nem sok a zsír, de vehetsz le belőle. És több kardio.
2017. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Koszi!

Es ha 20 gram ch lecsokkentek?

Azzal beindulhat ujra a zsirvesztes?

2017. júl. 31. 17:37
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezd azzal,hogy az egész étrendet újraszámolod zsírmentes tömegre ami nálad kb 70-75 kiló lesz.A hintát meg húzd el 6 napra csökkenő piramisban és a 7.napon nulla ch.Vagy pedig csak csökkented a ch-t és ahogy írták a többiek többet kardiózol.A zsír meg jó,a ch-ból csökkents ha akarsz.
2017. júl. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
így van, 140 de még annál kevesebb fehérje is bőven sok neked, szénhidrátot emeld, zsírt minimalizáld, de esszenciális zsírokra figyelj, és mozogj többet/intenzívebben
2017. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szénhidrát az energiaforrása a szervezetnek, ha a örökre csak csökkented, attól csak egyre energiátlanabb leszel, előbb elfáradsz, lassul az anyagcseréd stb stb... nem érdemes ilyen alacsonyra csökkenteni... én 3gramm*testtömeggel szálkásítok és nem azért mert nehezen hízó típus vagyok, hanem mert komolyan sportolok mellette.
2017. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Na most akkor leirok mindent, elore is koszi ha segitetek.

Szemelyi edzo irta az etrendem, vele edzek fel eve.

Feherje 180 gr, ch 130 gr, zsir kb 50.

Heti 3-4 sulyzoa edzes plusz utana 20 perc kardio.

Ezen kivul nem kardiozok.

32 eves no vagyok, a lenyeg h szalkasito etrendet irt fel az edzom, de nem a klasszik szalkasitas folyik.

Van izomtomegem, de az csak azert, hogy jobban menjen a fogyas. (Persze azota a szenvedelyemme valt az edzes)

Utolso 6-10 kg zsirtol szeretnek megszabadulni, eddig vele 20 kg zsirt adtam le es kb 5 kg izmot szedtem fel.

Kajam igy nez ki:

1. 50 zabpehely es 50 feherjepor

2. 3 tojas 70gr zoldseg 1 alma

3. 30 rizs 150 csmell 70 zoldseg

4. 5. Ugyanaz

6. 100 gr zsirsz turo es 2 kanal nat joghurt

Ez a napi kajam, ja meg a fozeshez kokuszzsir es a reggeli kaveba 1 dl tej.

Es igy megallt a fogyas, nem megy. Pedig nem is csalok soha.

A szenhidrat hintaztatast hogy csinaljam?

Es most ezt a 130 gramm ch emeljem meg?

Hirtelen emeles az mit okoz? Nem lesz hizas?

Tenyleg nem tudom mar mit tegyek. Az edzom meg kezdo edzo es fogalma sincs . 😕

2017. aug. 1. 14:33
 10/14 anonim ***** válasza:
A tejes témákat vedd ki az étrendből mint a túró meg a joghurt,mert ekkora tömeggel szinte biztos,hogy IR-es vagy.A zöldséggel meg nagyon spórolós vagy.A zöldséget a húshoz viszonyítsd.Ha 150 hús megy akkor 150g zöldség mellé a minimum.400g belőle a napi minimum,a brokkolinak alig van kalóriatartalma számolni sem kell.Az 1. és a 2. kajálást cseréld meg az inzulin érzékenység miatt.A hinta meg pl 140,120,100,80,60,40,0,aztán elölről.50g fehérjepor sem kell a zabhoz.Jóízű az 25gtől is.És kevesebb zab,több rizs,egyenletesre számold ki a ch-t hogy minden kajálásban az elsőt és az utolsót leszámítva kb hasonló adag menjen ne pedig az egyikben sok a másikban kevés.
2017. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!