Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van valami etrendkiegeszito...

Van valami etrendkiegeszito vagy veny nelkul kaphato gyogyszer, ami csokkenti az ehseg erzetet?

Figyelt kérdés

2017. júl. 22. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Brokkoli. Párolva megehetsz belőle több kilót is minden bűntudat nélkül
2017. júl. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem mondod?

1 kiloban 66 gramm szenhidrat van.

2017. júl. 22. 16:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Útifűmag héj. Csak ésszel mert durva székrekedés lesz a vége ha sokat küldesz belőle.
2017. júl. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Probaltad?
2017. júl. 22. 17:19
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt olvastam rola, hogy hashajto hatasu.
2017. júl. 22. 17:22
 6/9 anonim válasza:
Bcaa-rol azt olvastam csokkenti az éhség erzetet
2017. júl. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag rost az egész, tehát normál mennyiségben segíti a székletet, de ha sokat eszel belőle az nem jó.
2017. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Víz. A legjobb. Eltelít, tisztít.
2017. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, vagy ha van, az egyénfüggő. Nekem semmi nem hat a fentiekből (a zöldség főleg rossz ötlet, kalória jön, az éhség marad), sőt, az éhség kikapcsolása sem számít sokat adott esetben.

De minden fenti használ egyik-másik embernél.


Messze a legjobb egy jó étrend s jó elosztás, ha engem kérdezel. Amivel jóllaksz kalóriadeficitben is.

Vagy tűröd az éhséget és kész, nem lehetetlen vállalkozás, csak nekem ez fizikai lerobbanással jár elég hamar, sokaknak viszont opció, ha nincs más.

2017. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!