Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A fenekem alsó része is szép...

A fenekem alsó része is szép kerek lesz?

Figyelt kérdés
7 hónapja kezdtem konditerembe járni, már szépen látszik a változás. 170 cm vagyok, 55 kg és alig van egy pici zsír a hasamon, de a kockák már érezhetőek. Ez rendben is van, idő kérdése és jó lesz az. Egyedül a fenekem miatt aggódok, a felső része szép kerek, eléggé domborodik már hátrafelé 😊 de az alsó része kicsit mintha lógna. Ott ahol a comb meg a fenék találkozik. Ha kitartóan edzek lehet rajta változtatni? Milyen gyakorlatokat csináljak? Guggolás, kitörés, lábemelések stb. megy.
2017. júl. 16. 09:12
 1/6 Klanwarrior ***** válasza:
Szerintem inkább diétázz, valószínűleg egy kis zsír borítja a feneked, amitől így látod. Ezt nem az edzés, hanem a kalóriamínuszos diéta fogja helyrehozni. :) A gyakorlatok, amiket írtál, azok jók.
2017. júl. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, a guggolás és a kitörés erre is nagyszerű, meg nem tudom milyen terembe jársz, de itt nálunk vannak ilyen popsigépek,biztos zok is jók.
2017. júl. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Cortez70 ***** válasza:
Az is, ha jól edzel és jól kajálsz.
2017. júl. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
90 g fehérje/nap. Amiből 44 g BiotechUsa iso whey zero. Sok tojást, húst eszem. Zöldség, gyümi, kevés rizs (nem szeretem).
2017. júl. 16. 10:19
 5/6 Cortez70 ***** válasza:
100%
Sok tojást és húst tuti nem eszel, ha tapkieggel jön ki neked az a 90g fehérje.
2017. júl. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem mindig számolgatom. Biztos hogy több szokott lenni 90nél. Lehet elég lenne napi egy fehérjét inni, de olyan finom... 😆
2017. júl. 17. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!