Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen ételekkel lehet elérni...

Milyen ételekkel lehet elérni a maximális tesztoszteron termelést?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és 2 éve edzem. Nem vagyok megelégedve a természetes teszto termelésemmel, szerintem nincs a helyén. Az izom sem annyira jön mint annak, akivel ugyan azt edzem a kezdetek óta és ugyanarról a tömegről indultunk.. Melyek azok az ételek amik hozzájárulnak a term. teszto termeléshez? Gondolom ilyen fiatalon felesleges tápkieget enni erre a "gondra". Ki mit javasol?

2017. júl. 9. 14:29
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
2017. júl. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lazy Lover ***** válasza:
Hagyma :-D
2017. júl. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretem sajnos.
2017. júl. 9. 14:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként a tápkiegtől sem lehetne semmi bajom nem?
2017. júl. 9. 14:38
 5/7 Cortez70 ***** válasza:
80%
Attól függ milyen tapkieg és mekkora adatokat nyomsz. Pl edzés előtti NO fokozotol lenne bajod ha nagy adagban nyomnad sokaig.
2017. júl. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cortez70 ***** válasza:
Egyébként meg fiatalon genetikai maxon van a teszto termelesed, nem tudod fokozni.
2017. júl. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Érzésre nehéz megmondani, hogy kevés-e a tesztó vagy sem. Mondjuk ha nem áll a cerka, az már árulkodó jel, de gondolom ilyenről szó sincs. :)

Laborban meg tudod méretni, akkor megtudod a tutit. Amúgy az étkezés és a tápkiegek nincsenek rá óriási hatással, kivéve hogy mondjuk nagyon durván diétázol, nagyon kevés zsírt eszel, ilyenkor megzuhanhat. Elvileg a zsíros cuccok növelik valamennyire, de kétlem, hogy ettől érezhető szintű változás lenne. Ha tényleg alacsony, azon saját tapasztalat alapján csak a gyógyszer segít.

Én azt javasolnám, hogy ha nem nősz, egyél többet, és/vagy változtass az edzéseden. Mondjuk ha gépeken bohóckodsz, akkor nem kell csodálkozni, ha nem nagyon jön az izom. Szabad súlyos alapgyakorlatokkal lehet igazán fejlődni.

2017. júl. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!