Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fotózás? Hogyan csináljam?

Fotózás? Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Saját részre szeretnék pár fotót csinálni edzés közben, hivatásos fotóssal. Naturál edzek közepes szénhidráton vagyok, legtöbbször jól étkezem (munkámból adandóan elég nehéz jól kivitelezni de próbálkozom).Nagyon gyors az anyagcserém, és elég szálkás is vagyok, a vállaim és a mellem külső része mindig erezett. Edzésen nagyon szépen durranok, használok edzés előttit és pluszban arginint is, ami nagyon megdob. Szeretnék fotókat csinálni stb. A fotós már csinált hasonlót ,de nekem nincs edzőm vagy hasonló aki tudna ebben segíteni, hogy hogy kéne ezt kivitelezni. Egy mell-váll durrantós edzést szeretnék fotóztatni. Hogy készüljek rá, mire figyeljek, hogy jobban nézzek ki és stb? Nem a fotós szemszögből, hanem mint modell. Köszi a válaszokat. ( Komoly kérdés)

2017. máj. 1. 21:15
 1/1 anonim válasza:
Én is fotózok igaz általában tárgyakat vagy tájt de szoktam embereket is.Szerintem figyelj arra hogy minél pontosabban csináld a gyakorlatot.És ne néz mindig a fényképezőgép felé/bele csak ha a fotós kéri.De a fotós el fogja mondani mit szeretne fölég ha profi fotósról van szó.Milyen fotózás lesz?A fotós mondja meg hogy mit csinálj épen és hogyan hogy jó legyen a kép, szóval meg lesz a beállítás; kompozíció.Vagy csak az edzés közben elkapott néhány jó pillanatot.
2017. máj. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!