Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Természetes-e, hogy a Stana...

Természetes-e, hogy a Stana kúra után magas az ösztrogénszintem? Valószínű, hogy a Proviron gagyi volt, de a Stana sem kizárt. Magától lejjebb megy?

Figyelt kérdés
Azóta már szedtem Zitát, de nem hatott, az orvosok meg nem írnak semmit azt mondják helyre áll magától. A túlzott fehérjebevitel emelheti az ösztrogénszintet?
2017. ápr. 28. 09:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
netről rendeltél?
2017. ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igen.Máshonnan nem nagyon tudok. Senki sem hangoztatja, hogy árul. A másik az, hogy ki tudja ha nem netről van, az az illető honnan szedi.De mit kezdjek az ösztrogénszinttel? Hagyjam a fenébe és majd helyrejön? A teszteszteron az már teljesen visszaállt, mert az meg lecsökkent.
2017. ápr. 28. 12:37
 13/20 anonim ***** válasza:
Egy idő után biztos hogy vissza állítja a szervezeted a homeosztázisát, azaz a biológiai egyensúlyát legalább is megpróbálja. Én addig pihentetném a cuccot. Hagyj időt a szervezetednek a regenerálódásra.
2017. ápr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ennek most volt ertelme?
2017. ápr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én tuti szereznék patikai provit legalább..
2017. ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

De ki mondja, hogy kamu a proviron? Vagy kik mondják, mert nekem erről semmi infóm nincs. Az összes iráni proviron kamu szerinted?

Eddig benyaltam kb 150 szemet és tuti, hogy dht volt benne.

Most is van egy dobozzal nálam (50 db), és csak 2018-ig van szavideje, pedig nemrég vettem.

2017. ápr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Magas az ösztrogéned akkor vegyél patikai provit a regi helyett. Az új kúrával nem hogy nem fog helyreállni, hanem lehet ha még tovább nyekteted a májad akkor még rosszabb lesz.
2017. ápr. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Azért mert idáig megúsztad. Ez is például kamu [link]
2017. ápr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Magnus, baltic mukodik. De szerintem hulye aki ilyeneket vesz. A legkonnyebb dolog a vilagon magyar patikai provit szerezni. Amelyik dilernek meg ez sem megy, annal vasarolni sem erdemes, mert amator. Soha nem hasznaltam mast, pct-ben es AI-ban csak magyar patikait.

Osztrogenre pedig letrozol sokkal hatasosabb, provibol 100mg koruli (4 tabletta) er el nagyjabol olyan hatast mint 1mg (kevesebb mint fel szem, 1 szem 2.5mg) letrozol. 1mg letrozol nagyjabol 90%-kal csokkenti az osztrogenszintet.

Az irani stb cuccok nagy resze kuka.

2017. ápr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
persze h nem hangoztatja. de magyarországon vagyunk, a lehetőségek országa, elég egy patikus ismerős, és megnyílnak a lehetőségek.
2017. ápr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!