Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Természetes-e, hogy a Stana...

Természetes-e, hogy a Stana kúra után magas az ösztrogénszintem? Valószínű, hogy a Proviron gagyi volt, de a Stana sem kizárt. Magától lejjebb megy?

Figyelt kérdés
Azóta már szedtem Zitát, de nem hatott, az orvosok meg nem írnak semmit azt mondják helyre áll magától. A túlzott fehérjebevitel emelheti az ösztrogénszintet?
2017. ápr. 28. 09:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

nem az h emeli, hanem felborítja az egyensúlyt.

Stanával meg vigyázz, mert idő kérdése és oda lesz a férfiasságod, méghozzá végleg ...

A Proviron meg hogy lehet gagyi? vagy valami feketepiacon szerezted és a fene tudja ki kutyulta, de nem rendes gyári kiszerelés volt?

2017. ápr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Kemény, törékeny volt a proviron?
2017. ápr. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Törékeny volt és arab eredetű, amit így utólag tudtam meg, hogy állítólag hamis.
2017. ápr. 28. 10:53
 4/20 A kérdező kommentje:
Új kúrát szeretnék, normális cuccal, de még magas az ösztrogén bele merjek kezdeni? Vagy majd az leviszi, ha eredeti?
2017. ápr. 28. 10:55
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a provi gagyi, szinte mindenki az iránit tolja. Az a Stana melyik "gyártó" volt?
2017. ápr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Genesis. De a Proviron törékeny volt. Vettem tőlük Primoxot, de azt nem is használtam mert az meg nemhogy törékeny volt, hanem porlott.Most megbízható helyről szereztem, csak az ösztrogén miatt nem tudom, el merjem-e kezdeni.
2017. ápr. 28. 11:06
 7/20 anonim ***** válasza:

Amit szedtem Genét az jó volt, de ugye az egy zuglaboros cucc, és ahogy olvastam azt a zuglaboros cuccot is hamisitják.

Arról viszont nem hallottam, hogy provit hamisitanának, legfejjebb lejárt a szavideje?

Ha ilyen kis forgalmú, a láncban 5. dilertől volt akkor simán lehet.

A hormonegyensúlyt mindenképp Provival kellene kompenzálni akkor is ha új kúrát kezdessz. A rakétacsöcs elég csúf.

2017. ápr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

nem, 2020 ig jó volt.

De mikor kinyomtam a levélből akkor porrá tört.

2017. ápr. 28. 11:48
 9/20 anonim ***** válasza:
86%-os barátom! Az a proviron olyan kamu volt mint a huzat. Ha nem tudsz gyógyszertárit szerezni, akkor vegyél Magnust vagy Balticot, esetleg román gyógyszertárit.
2017. ápr. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
10%

de én ezt nem értem, hát ott kezdődik h csakis gyógyszertári beszerzésű dolgokat szabad kajálni. és hát kicsit is jobb sportcluboknak meg is vannak a maguk zugorvosai, akik ezeket rendezik.

mindenféle feketepiaci vackot ne szedj !!

2017. ápr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!