Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 7 és fél év edzés "rudas"...

7 és fél év edzés "rudas" fekve nyomás nélkül, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Szóval szeretném felhúzni a normális fekvenyomásomat is egy tisztességes szintre.


Mellre idáig főleg plusz súlyos tolódzkodást csináltam, és kézi súlyzókkal nyomtam fekve, de ezeket elég intenzíven csináltam.


Minden más fő gyakorlatot rendes toltam felhúzást, guggolás, döntött törzső evezés, katonanyomást is.



Első alkalommal 90kg-val tudtam 4-et nyomni, aztán kb 2-3 hét múlva 95-el hatot.


Az Omar Isufos, Alan Thrallos fekvenyomó technikát használom.



Mit gondoltok, milyen gyorsan tudnék benne majd egy tisztességes szintre eljutni?



Egyébként 193 cm vagyok és 98-103 kg között mozgok.


2017. ápr. 13. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Ha strongman vagy súlyemelő vagy akkor nem kell olyan komolyan venni a fekvenyomást
2017. ápr. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom, nekem is jó mellizmom lett nélküle.


De ezt most ilyen hobbiból akarom csak megcisnálni + hogy motiválva tartsam magam, mert hét és fél év edzés után natúrba már nehéz látványos fejlődést elérni külsőben.

2017. ápr. 13. 18:40
 3/4 A kérdező kommentje:
ja és gondolom úgy akartad írni hogy ha nem strong man, vagy súlyemelő
2017. ápr. 13. 18:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nekifekszel és ráugrassz valami programra szerintem jó gyorsan fogsz benne fejlődni. Ennyi rutinnal már nem lesz nehéz.
2017. ápr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!