Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az nagy probléma ha nem...

Az nagy probléma ha nem tartom be az értendemet?

Figyelt kérdés
Persze be próbálom tartani de tegnap pl ettem 4 dm fasitot. Mivel a fasírtban van zsír így nem ettem az este lenmagolajat. Ma pl ettem egy csipszet mert kívátam. Úgy csinálom hogy felírom hogy mit eszem egész van és úgy próbálom kombiláni hogy jók legyenek a makrók. 1 hónap alatt rz a csipsz és a tegnapi fasírt volt a legeltéröbb. Ez mennyire gátolja a növekedést? 17/f
2017. márc. 24. 20:29
 1/8 Cortez70 ***** válasza:
Nem gátolja az Izmosodast, ha megvannak a makrók.
2017. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez semmi, egy nulla.

Én mikor komolyan toltam, hetente voltak ennél komolyabb eltérések, aztán mégis frankó volt.

Ez kb már profi szint :D

2017. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Komolyan? De jó ezt hallani. Igaz suliban majdnem kihányom azt a hideg, összeállt íztelen rizst, de azért megeszem
2017. márc. 24. 20:40
 4/8 Cortez70 ***** válasza:
Van sokféle ch forrás, nem muszáj rizst enni.
2017. márc. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Krumpliból fél kilót nem bírok megenno
2017. márc. 24. 20:50
 6/8 Lazy Lover ***** válasza:

nem vagy versenyző meg nem csak rizs létezik a krumpli alapból rossz


[link]

2017. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A krumplival mi a probléma? Véleményem szerint, ha főtt krumpliról van szó, mehet az is nyugodtan.
2017. márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, egyeseknek mi baja van a krumplival. Nekem most az megy szalkasitas alatt, mert sokat tudok belole enni az alacsonyabb ch tartalma miatt, teljesen megfelel.
2017. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!