Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valamit rosszul csinálok? 15/f

Valamit rosszul csinálok? 15/f

Figyelt kérdés
Ma voltam először teremben és amikor oda értem a fekvenyomáshoz csak 8x-9x tudtam kinyomni a rudat1-1 5kilós súllyal a végén. Nagyon szégyeltem magam, mert pont akkor az osztály legjobb csaja is ott volt. Mindíg hallom, hogy a tíz évesek mondják, hogy ők kitolják a 70-et stb... Szívesen csinálnám, de ugye nincs nagy sikerem benne. Mit szoltok erre? Előre is köszönöm a válaszokat.
2017. febr. 5. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, rosszul csinálsz mindent.


Gondolom nem nagyon mozogtál (pl. sport, fizikai munka) eddig.

Egyértelmű, hogy nem fogsz eleinte az edzéseken "több száz kilót" megmozgatni.

Fokozatosan kell a terhelést növelni.

2017. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" Mindíg hallom, hogy a tíz évesek mondják, hogy ők kitolják a 70-et stb"

Amit az emberek mondanak, annak kb az 1%-a igaz.Nem mondod komolyan hogy elhiszel mindenféle szarságot.Persze, majd a tíz évesek kitolják a 70 kg-ot, hogyne :D

2017. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ember ma voltál először mit vártál? Azért mentél le, hogy elkezd építeni a tested nem azért, hogy megmutasd te vagy ott a legerősebb, az majd később jön. Vagy te lemész az uszodába ott is az olimpiai csúcsot akarod egyből megúszni? De úgy hogy közben még úszni sem tudsz.
2017. febr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zedricht ***** válasza:
Nem csinálod rosszúl, 10 évesen 70 kg az hülyeség bőven.
2017. febr. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!