Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megfelelő lesz így az étrendem?

Megfelelő lesz így az étrendem?

Figyelt kérdés

185 cm és 75 kg vagyok, izom mondhatni nincs rajtam, mégis kicsit egyenletlenül oszlik meg a tömeg rajtam.

Csináltam egy étrendet, de nem tudom, jó lesz-e.


[link]


Ha ránéznétek, nagyon hálás lennék!



2017. febr. 5. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
nem. Hol a zöldség? Napi fel kilót minimum rágcsálj el. Vacsira, tehát lefekvés előtt pedig nem hiszen hogy szükséges a szénhidrát
2017. febr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg véleményem szerint az a 2500 körüli kalória bevitel kicsit kevés tömegnövelés szempontjából, de ha fejlodsz tőle, akkor oké. Mindekinek más
2017. febr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Zöldséget nem raktam bele, mindig más lenne. Rost miatt fontos, az emésztés végett.


Zsírbevitelem jó? Fehérje 2g megvan, szénhidrát most 4g-om van. Lehet kell emelni majd. 6-7 g biztos nem kell, mert akkora leszek, mint egy tank. :D

2017. febr. 5. 10:35
 4/7 anonim válasza:
27%

Hát nem rossz de elég szegényes. Nem tudom fogyni szeretnél-e vagy izmosodni? Mert ha fogyni akkor lehet kezdhetnél egy icipicivel kevesebb kalóriával.

A másik, hogy én nem ajánlanék négy tojást, főleg ha minden nap eszel tojást. Inkább próbálj meg két teljes tojást és mondjuk három tojásfehérjét.

A másik, hogy elég egyhangú, nem hiszem, hogy jól fog esni ha ebédre és uzsonnára is ugyanazt eszel. A másik meg, hogy a szervezetednek se tesz jót az ennyire egyhangú étkezés.

Próbáld meg mondjuk az egyik csirkés étkezést kicserélni mondjuk halasra,rákosra vagy rizs helyett mondjuk quinoat, kuszkuszt édesburgonyát egyél, azoknak a gmo-juk is jobb.

És nem ártana, mondjuk zöldséget is enned mert így eléggé rostok nélkül vagy.

Pici gyümölcsöt is ehetsz, nem kell annyira félni tőle. Mondjuk feldobhatod a zabkását vele plusz magokat is ehetnél, hogy ne csak lenmagolajjal vigyél be zsírt. Vagy az avokádó is nagyon jó zsírbevételre. Szénhidrát csökkentett teljes kiőrlésű kenyeret is ehetsz rizs helyett ha változatost akarsz.

Remélem segítettem:)

2017. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazándiból lassú tömegnövelést terveztem, azért gondoltam alacsonyan tartani a szénhidrát mennyiségét.

Nyilván növelném, ha nem jön úgy a súly. Havi 1-2 kg tervezek csak gyarapodni.


Második étkezésre nem volt konkrét ötletem, oda szívesen fogadnék még, bármilyen jellegű tippet.


Rizs helyett menne tk kenyér, krumpli, durum ...

2017. febr. 5. 10:46
 6/7 Lazy Lover ***** válasza:
nem jó! 1 nincs semmi rost 2 túl monoton nem csak csirkét lehet enni
2017. febr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Zöldség lesz benne, csak nem raktam bele, mert mindig más lenne.

Csirke mellett is iktatnék más húst be.

2017. febr. 5. 11:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!