Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mindent a volumass 35 - ről?

Mindent a volumass 35 - ről?

Figyelt kérdés
Vettem egy volumass 35 -t, de szeretnék tudni pár dolgot róla. Kezdő vagyok... tényleg nagyon kezdő. Kérdés. milyen mellékhatása van neki? Ez most izomnövelő, de a testet is növeli, mármint nem fogok tőle elhízni - zsír szempontjából? Mennyi idő után használ, Mennyit órát kell edzeni?

2017. jan. 24. 21:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Én: 23 éves, 175 cm magas, 56 kg
2017. jan. 24. 21:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem előbb kellett volna utána járni és úgy megvenni?? Sose értettem hogy lehet venni olyat amiről azt se tudod, hogy micsoda. Egyébként kajától függ, ha nem eszel sokat ezzel se fogsz hízni. 1 adag kb 800kalóriát tartalmaz kb. Ha több a kalória mint amit a teated felhasznál hízni fogsz. Zsír is fel fog menni mert elkerülhetetlen. Persze az edzés az alap azt nem írom.
2017. jan. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*tested
2017. jan. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!