Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek sokat kell híznom?...

Szerintetek sokat kell híznom? Illetve ha megyek egy ilyen street workoutos húzockodó parkba akkor ott segítenek majd nekem?

Figyelt kérdés

Habár ez emberfüggő gondolom, csak érdekel ez a dolog, elterveztem olyan 3-4 hónapja, hogy én street workoutozni akarok, meg trükköket meg minden, de nem volt semmi lehetőség és kezdett hideg lenni, így otthon kezdtem el edzeni, összeraktam saját edzéstervet és csak otthon a szobámban edzettem, ezt értem el eddig:


175 cm magas vagyok és nagyjából 60-61 kiló


[link]


[link]


[link]



MEgtanultam kézenállni is és kiis tudom nyomni magam falnál jópárszor. Az a gond, hogy még izmosodni szeretnék, de nem olyan sokat, ezt úgy érjem el, hogy rakjak össze egy étrendet? Mit kell enni és mennyiből, mert eddig semmit nem figyeltem ilyen téren. Igazából bármilyen tanács jól jönne, ami edzéssel kapcsolatos!! Szóval ha csak egy jó hasznos taácsoda van, azt is örömmel várom, hogy pld mit nem szabad.


2017. jan. 14. 00:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Ohh és 17 éves vagyok, nem hiszem hogy növök még majd, ezért is kezdtem ezt, mert volt bennem félelem, hogy megállok a növésben ha edzek, de szerintem már ekkora maradok.
2017. jan. 14. 00:10
 2/3 TXCowboy ***** válasza:
0%
Ha izmosodni akarsz, akkor ne kézenállással bohóckodj, hanem menj el edzőterembe normálisan edzeni. El kell döntenéd, hogy izmosodni akarsz, vagy csak tornagyakorlatokat bemutatni és pörögni a fejeden.
2017. jan. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Embere válogatja hogy ki segít és ki nem, de a legtöbbjük akik kijárnak általában rendesek, és segítenek.

Az edzéshez visszatérve: Ha csak most akarod elkezdeni, akkor a trükközések még nem jöhetnek szóba, minimum másfél-két év erősítés kell hogy meg legyen az az izomzat és rutin, amivel már biztonságosan tudsz majd egyszerűbb trükköket megcsinálni.

A gyakorlatok amiket érdemes csinálni: húzódzkodás, tolódzkodás, fekvőtámasz, felülések, és ezeknek a gyakorlatoknak mindenféle variációja.

Heti 3-4 edzés szerintem elég, fontos hogy tarts köztük pihenőnapokat!

Kajáról elég annyi, hogy legalább nagyjából legyen meg a napi fehérje és szénhidrátbevitel, ne egyél össze minden szemetet és zsíros dolgokat (ennek azért érdemes bővebben utána olvasni). Még annyi, hogy nem kell feltétlenül konditerembe járni hogy izmosodj, nagyon szép eredményeket lehet elérni csak saját testsúlyos edzéssel is. :)

2017. jan. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!