Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A halkonzervek mennyire...

A halkonzervek mennyire egészségesek?

Figyelt kérdés
Tele van tartósítóval, nem?
2017. jan. 8. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ellenkezőleg, mivel le van zárva légmentesen és magas hőfokon hevítik vagy hogy nem értek ehez a részéhez, de a konzervekbe nem tesznek tartósítót általában, a befőtteknél fordul elő szalicil meg iylenek.
2017. jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A konzerves ételek közül a legjobbak.

Én az Ázsia Centerben szoktam Rio Mare konzerves halat venni 275 forintért.

Legjobb, oliva olajjal tonhal.

Ha ez nem egészséges, akkor semmi.

2017. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
86%
Gyá olyan rég nem ettem.. A kérdésed olvasva megkívántam :D
2017. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van sokfajta.Amiben sós lében,vagy olivában van a hal az jó.Amiben napraforgó olajba teszik az elrontja a jótékony omega 3 hatást,vagy ha valamilyen szósszal van az meg tele van vágva cukorral.Az első kettő lenne a javasolt.Aztán amire még érdemes figyelni,hogy van az aprított tonhal,vagy tonhal darabok néven forgalmazás,amibe a feje,farka,uszonya van ledarálva,ami nem olyan minőségű,mint a tonhaltörzs.Mert a csirkének sem a lábát,meg a fejét eszed,hanem a mellét,meg a combját.Szóval a konzerv halak a legjobb és alap kondis kaják voltak 8-10 éve,csak mára olyan ára lett,hogy a napi szintű normális adagban bevitt fogyasztása kevesebbeknek elérhető,mint régebben.
2017. jan. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egészségesek.


De nyáron készített sprotnit ne vegyél. Többször belefutottam abba, hogy ívási időszakban fogták ki a halakat, és tele voltak kemény halikrával. Egyébként is micsoda dolog ez, nem kellene hagyni felnőni az új nemzedéket, és nem ívási időszakban kifogni őket?

2017. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!