Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek, ha ropog a vállam...

Mit tegyek, ha ropog a vállam (ez sokszor) és a térdem (ez néha)?

Figyelt kérdés
Nem komoly,csak idegesít.Nyújtok és melegítek rendesen meg kenegetem magam Flexagillel.Valami tanács?
2016. dec. 23. 23:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik gyakorlatnál vagy amúgy is?
2016. dec. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Vedd figyelmeztető jelzésnek, nincs elegendő kenőanyag az ízületeidben.

2016. dec. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
mozogj többet am nekem minden csontom ropog sok kolát iszom
2016. dec. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
15 vagyok.Nem gyakorlatoknál fáj,hanem amikor simán csak körzök egyet a vállammal.Jól melegítek be és le is nyújtok rendesen.
2016. dec. 24. 07:55
 5/7 A kérdező kommentje:
Minden gyakorlat előtt csinálok legalább 2 bemelegítő szériát,kb.6-10 ismétlésszámokkal dolgozok.
2016. dec. 24. 08:07
 6/7 A kérdező kommentje:
És még annyi,hogy csak a bal vállam ropog nagyon,a jobb szinte soha.Ballábas és jobbkezes vagyok.Ízületvédőt szerintem nem tudok venni,szüleim miatt-_-(nem részletezem most).Ezért kéne segítsetek,nagyon köszönöm.
2016. dec. 24. 08:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem 2x volt, hogy gyakorlattól elcsesződött a vállam. Egyszer tolódzkodásnál túl szélesen fogtam és ki akart ugrani a vállam, a másik amikor a vállból nyomást csináltam túl vízszintesen tartottam az egykezeseket. Most már egy kicsit beljebb fordítom a csuklómat így nem bántja az ízületet.


Szóval lehet, hogy valamikor csináltál egy gyakorlatot, ami nem tetszett neki és azóta nem regenerálódott.

Egy gyógytornász vagy sportorvos meg tudná mondani.

2016. dec. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!