Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miert van h a guggolasnal...

Miert van h a guggolasnal alig erzem h a labizom dolgozna? . Ha kitorest csinalok akkor brutal erzem

Figyelt kérdés
2016. dec. 2. 13:47
 1/3 A kérdező kommentje:
A labtokonal is szinten erzem h dolgoznak az izmok
2016. dec. 2. 14:02
 2/3 mannnocska ***** válasza:

Rosszul guggolsz.


Egy időben nekem is rossz volt a formám, nagyon sokat dolgoztam rajta, hogy korrigáljam a rossz beidegződést.

Dobd le a jelenlegi súlyok felét kb.


Omar isuf, alan thrall YT-csatornáit nézegesd a témában.


Ami alapvetően segített nekem az a rúd vonalának korrigálása. Mármint oldalnézetből hogy függőlegesen mozogjon.

Illetve a tipp, hogy ne csak úgy "fölállj" hanem a talpaidat nyomd a földnek, és erre koncentrálj.


Alapvetően amit én észrevettem, hogy végrehajtás közben előredőltem, a rúd nem a talpam fölött volt, hanem jóval elölrébb, és szinte egy felhúzás lett az egészből. (amolyan low bar squat, de a rúd high bar pozícióban volt)


Érdemes combfeszítőt (gépen), popót kicsit aktiválni (lórúgás vagy akármi) a gyakorlat előtt, és könnyebben megy majd a helyes dolog (20 körüli ismétlésszámon, csak hogy bedurranjon). A lényeg, hogy "a nehezebb utat keresd". Ezt érteni fogod ha próbálgatod.


Csípőd, térded helyzete alapvetően sokat meghatároz.

2016. dec. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha egy databig kihagynam a guggolast gaz le e? Kb 3hetig.. s helyette kitorest meg labtoloznek
2016. dec. 2. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!