Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit lenne érdemes használni...

Mit lenne érdemes használni hogy a testzsír 10% alá menjen?

Figyelt kérdés
Clen segíthet ? Vagy propi? Lehetőleg minimális izomveszteség mellett. Elméleti kérdés gondolom elsőre a tren gyilkos lenne (meg amúgy is az). Cél a teszsír csökkentése 6-7%-ra nagyjából azonos izomtömeg mellett.
2016. nov. 30. 20:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Bikinihez? Csaj vagy? Akkor clen, sibutramine, esetleg adipex.
2016. dec. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"sibutramine, esetleg adipex."

Ha már így dobálózol a levegőben a cuccokkal, ezeknek mi a pontos hatása? Tudtommal mindkettőnek van étvágycsökkentő hatása is, ergo miért szükséges mindkettő? Válaszod előre köszönöm Uram!

Egyébként nem is értem a fellengzős, sértő stílusod őszintén szólva, 5 éve edzem 184/85 kg vagyok 10-11%tzsral, de soha nem volt még 10% alatt a tzsrom, erre szeretnék egy clennel rásegíteni( azért ezzel mert ezt magam váltottam ki a gyógyszertárból), a másik szempont pedig a gyógyszerérzékenységem tesztelése, mivel áprilisban tervezek egy kisebb kúrát, amiben a clen is alkalmazva lesz.

2016. dec. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Most megy valami propi?
2016. dec. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Minek várjak februárig? Azt hittem poénos kedvedben vagy. b.z.skodásra céloztam azért írtam a bikinit. No de mind1 testépítők lehet nem annyira értékelik :D

Várom a tapasztalatod!

2016. dec. 2. 19:03
 15/18 anonim ***** válasza:
Na én meg félreértelmeztem a dolgokat, elnézést!:D
2016. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Semmi gond csak majd írd meg a tapasztalatod ! :)
2016. dec. 2. 19:42
 17/18 anonim ***** válasza:
Most mi van? :D Megkevertetek ám.
2016. dec. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Semmi!:D azt hittem savazol, de közbe rájöttem, hogy nem nekem írtad, viszont az érdekelne hogy annak a kétszernek mi a hatása, mert a sibutramine-ról konkréten semmi normális infót nem találtam a reklám szövegeken kívül.


Kérdező, mindenképp megfogom írni, ha használni fogom!

2016. dec. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!