Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gáz, ha nem guggolok, húzok...

Gáz, ha nem guggolok, húzok legalább 200-al?

Figyelt kérdés
Manapság ezt már a lányok is lazán teljesítik

2016. nov. 17. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, elég gáz. Én például 180-nal kezdtem guggolni és fél év alatt felment 290-re. Most ~3 éve edzek, 360 kg a maxom.


25/N

2016. nov. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Rajtad kívül szerinted ki a büdös f***t érdekel hogy te mennyivel guggolsz?

Amúgy ja húzhatnál 200 a fenébe az életképtelen degradáló kérdéseddel együtt.

2016. nov. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a súly az elsődleges, hanem a szabályosság és a koncentráció. A testépítés nem erőemelő sport.
2016. nov. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 20-szal sem guggolok (volt már rá példa, de most visszaestem), lehet lenyugodni. Kicsit sem érdekel, gáz-e és akkor sem érdekelne, ha fiú lennék. Max. amiatt, hogy nem akarok harmatgyenge lábakat, de hogy ki mit teljesít, az mégis miért érdekeljen?


Nem teljesítik a lányok lazán, ebben eléggé bizonyos vagyok. A fiúk sem. Mióta edzel, hogy nagyon haladókhoz méred magad? S mi van, ha a genetikád szarabb? Akkor nem guggolsz egyáltalán, mert úgyse leszel a legjobb? (Amúgyse, mert ahhoz kevés a genetika és az edzés.)

2016. nov. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lassan 3 éve.A guggolásom 155-160,a felhúzásom 200 körül
2016. nov. 17. 21:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!