Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kell szálkásításkor...

Martinbh kérdése:

Hogyan kell szálkásításkor ételt készíteni?

Figyelt kérdés
5 hónapja edzem eddig leadtam 18-19 kilót viszont eddig csak próbáltam egészségesen enni.Mostmár érzem hogy kezd belassulni az egész ezért kiszámoltam a kalóriát és a makrókat de azt nem tudom hogyan készítsek belőle kaját.Még annyi hogy miközben fogyok akkor a kalóriaszükségletem is változik?

2016. nov. 6. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy hogyan? Sütve, főzve, akár nyersen.. Mikróban??? Nem értem a kérdést.

Változik a kalóriaszükséglet igen, csökken.

2016. nov. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A húst kisütöd, a rizst megfőzöd, a zöldséget párolod vagy nyersen eszed.
2016. nov. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a hülye fogalmazásért.Úgyértem nem tudom mit csináljak ezekből az adatokból.Jobban belegondolva azt kellett volna kérnem hogy adjatok pár kajatippet.Ötletem nincs mit hozzak ki az adatokból.És mennyi időnként kell kalóriát váltani?Pl 5 kilónként?
2016. nov. 6. 11:40
 4/7 anonim ***** válasza:

van egy bázis étrendem: rizs+sülthús+kígyóubi vagy párolt brokkoli, ezen kívül idő/kedv függvényében főleg ezeket eszem:

pörkölt, gyros, dürüm, rizseshús, meg minden ami szem száj ingere konyhatündérkedj.

2016. nov. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én diéta alatt a rizst főzöm sokáig, hogy jól megszívja magát és telerakom zöldséggel, hogy telítsen. Zabot fehérjével eszem mindig, fél perc alatt kész és még fél perc, míg elfogyasztom, fél perc, míg elmosogatok, le van tudva 1 étkezés.

Csinálhatsz salátát is, csirkemellet felkockázod, megsütöd, Sparban vagy Tescoban vannak kész saláták, vagy akár magadnak is összedobhatod zöldségekből, olivaolaj rá, pici só, ha nagyon kell, aztán betolod. Light majonéz is mehet rá.

Tojás is mindig jó, ezer módja van az elkészítésének. Húsoknak szintúgy.

2016. nov. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Okés Köszönöm a segítséget!
2016. nov. 6. 12:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Sült hús, rizs/köles...etc. vagy semmi, zöldség.

Lágytojás, főtt tojás, zabos tojás, töltött tojás, tojásos rizs...

De persze kismillió más is van, ha nagyon akarsz, akkor akár sütit is ehetsz, persze megfelelő összetételűt.


Ha fogysz, akkor bizonyára változik a kalóriaszükségleted, ez összetett dolog, nem részletezem, a fő, hogy majd tapasztalod, kell-e változtatni.

2016. nov. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!