Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítással kapcsolatban...

Szálkásítással kapcsolatban lehet 1-2 kérdésem?

Figyelt kérdés

Aerob edzés után hátráltatja a zsírvesztést, ha egyből következik egy szénhidrátos étkezés?

Ha megakad a fogyás 2,5 gr fehérje/tskg, 2 gr ch/tskg és 0,3 gr zsír/tskg mellett, megindul-e újra, ha csökkentem a ch-t, de a kiesett kalóriát zsírból pótolom? (Túl nagy kalóriadeficit elkerülése miatt)



2016. okt. 31. 23:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
8%
Te is mindig csak a saját hülyeségeidet nyomod, kioktató stílusban, sokszor nem válaszolsz csak random beírsz valami hülyeséget. Olyankor miért nem maradsz inkább te is kussban?
2016. nov. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
52%

baz..dmeg oda irtam hogy GI ezen mit nem lehet érteni? nyilván addig nem ir ide kommenteket valaki, amig nem ért a témához, ha meg ért a témához, nem kérdez ilyen fa..sságokat mint ti. amig retardált vagy a témához max olvasgassad.


ha nem lennél az, tudnád mi az a GI, de legalább a ketót vágnád, és nem kéne triviális dolgokat megmagyarázni.

2016. nov. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
52%
és még én irok hülyeséget meg én vagyok kioktató kys pls
2016. nov. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
21%
Nem,nem lehet.
2016. nov. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
52%
de ha hülye vagy a témához nem irsz választ. ha irsz, akkor feltételezem értesz hozzá, és ha én azt gondolom hogy értesz hozzá, nem fogom megmagyarázni a semmit.
2016. nov. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
52%
ha meg úgy irogatsz kezdőknek tanácsokat, hogy közöd nincs az edzéshez, akkor ne engem szidj. vicc ami itt megy.
2016. nov. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Próbáld ki hogy kicseréled ha működik akkor minden jó ha meg nem akkor csökkent sd a kcalt. Ennyi. Heroldka modor > tudás.
2016. nov. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
40%

"nem


vidd le ch-t és menjen több zsir"


ez aztán ge..ci bunkó volt, tényleg.

2016. nov. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
18%
mintha 6 éves kislányok lennétek akiknek elvették a nyalókájukat. vertek a suliba? vagy elváltak a szüleitek?
2016. nov. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
92%

Heroldka, egész konkrétan az ilyen típusú hülyeségeidről beszélek. Ha nem tudsz egy témával mit kezdeni, miért lököd a sok szarságot?

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__8197..

2016. nov. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!