Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mit gondoltok a LifeT!...

Ti mit gondoltok a LifeT! Lt-ről? Szerintetek is szánalmas egy kicsit?

Figyelt kérdés

Benn vagyok szerintem mindegyik Facebook csoportban, de már jóval a LifeTilt felfutása előtt teremben edzettem és tisztán étkeztem. Szóval nekem semmi újdonság nincs a dologban. Nem is vagyok elhízva, sőt, azért 3 évnyi edzés látszik is. Pusztán kíváncsiságból vagyok benn, plusz szeretnék újat tanulni, eddig nem sikerült.


Bírom Tomi stílusát, de a lányok annyira szánalmasak. Ti hogy vagytok ezzel? Én csak azt látom, hogy folyamatosan nyalnak Tominak, picsognak, mindenki kiteszi, hogy megjött a csomagja és ezzel elkezdődött az új élete, meg ilyen címeres baromságok.

Azt is gondolom, hogy a legtöbb lányt csak elkapta a hév, de nem fognak kitartani a program alatt.

Szerintetek? Hogy látjátok ezt a közösséget?



#narancsbőr #diéta #csoport #közösség #kockahas #lifetilttomi #balogtomi #fenékformáló
2016. okt. 10. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
Az mi?
2016. okt. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a fenékformáló csoportba kerültem be, meg is csináltam a programot, igaz térdprobléma miatt átalakítottam magamnak, és a kaját is átszámoltam a szükséges makrókkal (fehérje, szénhidrát, zsír). De azt a nyalizást, ami ott megy a csoportokban már én sem bírom... szóval egyetértek veled :D Főleg az az Orsi nevű lányt, aki már úgy lefogyott, hogy kivannak a bordái, de ahelyett, hogy végre egy kis izmot pakolna magára még mindig diétázik és nem tud One nélkül élni. A másik kedvencem, amit pár napja láttam pont, hogy valaki edzés nélkül fogyott a pyruvattól. Ahan, ebből lesz a skinny fat típus, vagyis plötyi vékony, mert izom az aztán nincs rajta.

Egyébként én inkább terembe járok, és ott csinálok teljes test edzést, nem rendeltem soha tőlük semmit, de egyébként is csak fehérje turmixot iszok edzést után. :)

Mondjuk a lifetilt-es csávó marketingje brutál jó, a sok hiszékeny nő meg issza minden szavát és ha feltesz egy akciót kb. 10 perc alatt kifosztják a webshopot, szóval valamit nagyon jól csinál.

2016. okt. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Engem nem érdekel a Tomi stílusa, ha jó a termék akkor mit bánom csak használjon. A bakker lefogyok csoport viszont nagyon nem tetszik. Vagyis az adminok! Nekem is és látom hogy másnak is törölnek ki olyan véleményeket ami nekik épp nem szimpi! Azt meghagyják ha nyalsz.. vagy ajuldozol hogy milyen jó.. elhiszem hogy vannak szabályok meg nem írhatnak más termék nevet meg van rögzített bejegyzés. Egy tok átlagos kérdést tettem fel és nem engedtek kirakni, utána egy másiknak meg engedélyezték. Volt hogy vissza kerestem valaki kommentjét és nem találtam mert kitörölték. Kicsit csalódás volt ez nekem.. nem valami hiteles így a csoport.
2017. ápr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha vki egy kicsit is ert ehhez vagy utana olvas akkor ugy gondolom nem kell semmilyen csoporthoz csapodni foleg h semmi ujdonsagod nincs a dologban ahogy nekem sem. En mindig azt mondom az ismeroseimnek ha igazan foglalkozni akarsz a testeddel menj el egy hiteles szemelyi edzohoz akinek multja van referenciaja a menobb fitness termekben meg is lehet oket talalni. Na azok majd adnak tanacsot a hitelessegnel azt hiszem jobb mervado nincsen. De megmondom oszinten aki kovet rendes testepito oldalakat mar az is eleg hisz nem csak a testepitesrol. Tulajdonkeppen azert tud megelni az ilyen s ehhez hasonlo cegek pl Norbi mert a legtobb ember laikus s nem ert hozza s azt hiszi huuu huhhaa ez aztan a vmi ☺pedig egy kis utanaolvadas kulonbozo szakoldalakon eppen eleg. Meg aztan van akinek szerencseje van mint nekem is h a parom nem most kezdte a szakmat s marhara vagja mit hogyan regota egyutt jarunk edzeni☺☺tehat nekunk ujat ezzel nem mutat egyik se sot van ami kifejezetten hulyeseg de a laikusoknak jo. Ha vki eredmenyt akar elerni az verprofihoz menjen.Ennyi.
2018. szept. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!