Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok mondani nekem pár...

Tudnátok mondani nekem pár receptet/ötletet zabpehelyere reggelire? Alig bírom megenni.

Figyelt kérdés

Mindig elcsámcsogok rajta. Nyáron nem is volt baj, ha 1 óráig ettem 150 grammot, de most, hogy suli van, nagyon kényes. Valami olyan módszer kéne, aminek a segítségével olyan állagúra csinálom, amit 5-10 perc alatt leküldök.


Köszönöm a válaszokat!


Így szoktam elkészíteni: Kimérem a 100-150 grammot. Adok hozzá vizet, összekverem, beteszem a mikróba -> kásás állagot vesz fel. Kakaóporral szoktam ízesíteni.


2016. szept. 8. 20:40
1 2
 1/14 likebike ***** válasza:
Én kipróbáltam mindent,zabkása,édesítővel,de nekem nem megy.Azóta tk.kenyeret eszek,ha nem bírod,nem kell zabot egyél,van 1000 féle ch forrás.
2016. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem csak azzal lehet bevinni a rostos szénhidrátot. Vannak teljes kiőrlésű tészták is. Ha nem esik jól egyél kevesebbet és keress más forrást mellé!


Amúgy én nem mikróznám a helyedben a B-vitamin tartalma miatt.

2016. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Volt nálam olyan, hogy mikróztam, de furcsa lett az állaga. Én úgy csinálom, hogy felforralok vizet, ráöntöm a zabpehelyre, és kevergetem, és ha már beszívta, egy jó nagy adag fehérjét tolok rá, és öntök hozzá még egy kis vizet, hogy ne csomósodjon össze.
2016. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Andi80018 ***** válasza:
Mit kell azon nyammogni? Beleteszel egy tálba natur joghurttal, pl Cserpes, az nagyon finom és megeszed. Én mogyorót szoktam törni hozzá még, plusz alma vagy banán. Ezt eszem tízóraira általában, teljesen jó.
2016. szept. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Andi80018 ***** válasza:

Vannak receptek is rá, pl.


[link]

2016. szept. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
mi vagy te kis lany? es meg mindig nem kotelezo azt enni....
2016. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kislány, csak nehezen csúszik le. Valamint hiányzik mind a két örlő fogam, mert az egyikkel elbasztam a sok csoki evéssel kiskoromban, a másikat meg az óriási orvos tudomány úgy elkurta, hogy menthetetlen lett. így sajna nem nagyon van mivel rágni.
2016. szept. 8. 21:12
 8/14 Andi80018 ***** válasza:
Hát pedig azokat meg kell csináltatni, mert össze fog esni a fogsorod. Hogy tudsz így élni egyáltalán? Még ha 70 éves lennél, megérteném. Ez gáz.
2016. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Egy rossz fogam volt. Azt muszáj volt kihúzatni. Aztán éreztem, hogy baj van a másikkal. Elmentem a dokihoz, tömés. Mondom rendben. Megcsinálta, napokig fájt, vissza mentem, gyökér kezelés.. Megint betömte, megint fájt, megint kifúrta, megint betömte, megint fájt. Elmentem másik orvoshoz, aki próbált segíteni, de megmondta, el lett barmolva, ki kell húzni..


Úgyhogy.. nehéz.. Ja,és 17 vagyok. Szóval igen, elég nehéz ez. Hátsó két (nem tudom pontos megnevezésüket) nagyobb fogamon szoktam rágni, illetve nőnek a bölcsesség fogaim, azok is rásegítenek.

2016. szept. 8. 21:24
 10/14 Andi80018 ***** válasza:
Az tré, csak az meg még szarabb lesz, ha pl 30 éves korodra még vagy kettőt kihúznak. Ja, a bölcsességet meg amúgy is ki szokták, mert hamar romlanak. Szerintem kérj tanácsot, mit lehetne csinálni, beültetés, vagy valami. Később rosszabb lesz, hidd el. Anyádék nem mondják?
2016. szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!