Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő fogja megmutatni...

Mennyi idő fogja megmutatni magát az eredmény?

Figyelt kérdés

Nos hát, 14 éves vagyok, 177 cm, és 87 kg (!).

1 hete kezdtem el egy has izmokat edző géppel, napi 2×5 percet (Ami már jó egy kezdőnek azon a szerkezeten különféle vélemények szerint.) hasizmokra gyúrni, és már közel 2 hete egy 12 kg-s súlyzóval napi 2×30-at kinyomok. Ezek melett napi olyan 20 hasprést, és 20 lábemelést is bevezettem a napjaimba, és nem olyan sok, max 10-15 perces laza tempóban igazából kocogást is egy héten olyan 3×.

Most kezdtem el, nagyon kezdetén vagyok ennek a dolognak, vasárnap egy kicsit kevesebbet csinálok mindenből, de azért akkor is megvan. Arra lennék kíváncsi, hogy mikor lesz eredménye.


Étrendem nincs (!).

Igazából reggel bekapok 1 pirított rozskenyeret, vagy egy kis felvágottal fűszerezve, vagy csak simán vajkrémmel. Ezekre meg uborka, paprika, vagy paradicsom.

Ebédelni egy héten 2-3× levest szoktam, a többi napon pedig úgyszint egy-két reggelihez hasonló szendvics.

Vacsorára pedig igazából ami van itthon, általában pár darab (4-5db) háztartási keksz, esetleg csak vajkrémmel megkent fél pirított kenyér kb.

A kajálások között ha elkezd korogni a gyomrom bekapok valami zöldséget, vagy ha van itthon akkor gyümölcsöt. Cukort is szoktam enni, nem mondom hogy nem, de jelentősen kicsi mennyiségben. Alkoholt nem fogyasztok, azt eddig se nagyon ittam. Várom a válaszokat! :)



2016. szept. 4. 16:31
 1/6 likebike ***** válasza:
Szálkásíts,utána pedig kezdj el tömegelni.Felesleges ennyi mindent végezni hasra,elég a hasprés meg a lábemelés.Mindenre kell edzeni,nem csak hasra.Étrended legyen,azon múlik a legfőképpen,hogy lesz-e kockahasad.
2016. szept. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Cortez70 ***** válasza:
Étrend nélkül ne sokat várj.
2016. szept. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fúú ez az étrend nagyon sokat számíthat.. De szüleim ezt nem támogatják, olyan szarságokkal jönnek, hogy kórházba kerülnék..
2016. szept. 5. 13:48
 4/6 Cortez70 ***** válasza:

Mitől kerülnél kórházba? Fehérje:húsok, tojàs, túró.

Ch: zab, rizs, tk kenyér, tészta, bulgur, köles, sok zöldség, gyümölcs.

Zsír: lenmagolaj, oliva, magvak.

Na ezekből mi az ami a szüleid szerint húdemmérgező? Wtf

2016. szept. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 likebike ***** válasza:

Xdddddd sírok:DDDD

Kórházba kerülnél a tk.kenyértől meg a csirkétől:))).Hagyjuk már,akkor a fehér kenyér meg a párizsi egészséges?

2016. szept. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tele tömi a TV a fejüket hülyeséggel :'D xdd
2016. szept. 6. 12:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!