Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » MHN borsó fehérje vélemény?

MHN borsó fehérje vélemény?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a tejsavó a legjobb, nem is vagyok sem laktóz sem glutén érzékeny de a tejsavót mindennel telenyomják és ár szempontból sem utoló. Pont kijönne pár nap híján a havi fehérje 2890Ft/hó-ra

2016. aug. 28. 06:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Pl mivel nyomják tele a tejsavót?...

Ha hányás ízü elkeverhetetlen moslékot akarsz, válaszd a borsót..

2016. aug. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Cortez70 ***** válasza:
Ízre biztos, hogy nagyon szar. Amúgy semmivel nem tesznek több adalékanyagot a tejsavó proteinbe mint más termékbe.
2016. aug. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem annyival olcsóbb, hogy megérje ilyen moslékot venni. Ahogy nézem, kb. 4000 Ft-ra jön ki kilója. Ennyiből már kapsz Myprotein Impact Whey tejsavófehérje koncentrátumot, és az egész más kategória minőségben.
2016. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Cortez70 ***** válasza:
Mhn whey 3kg 10e ft.
2016. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy vegán akkor inkább a tejsavót válaszd.
2016. aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Túl sok olvasás közben pozitív és negatív írásokba is keveredtem a tejsavóval kapcsolatban, kevés fehérjét viszek be és állóképességi sporthoz, illetve egészségügyben való munka miatt a jobb teherbírásért. Akkor az MHN tejsavója mehet nyugodtan napi két adagban is?

2016. aug. 28. 21:11
 7/8 Cortez70 ***** válasza:
Mehet, ha nincs meg szilárd kajából a napi kb 2g x ttkg beviteled. Mert ha megvan amúgy is, akkor fölösleges a por.
2016. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Cortez!


A héten akkor kipróbálok egy 1kg-os kiszerelést, remélem így jobban fog menni a rohangálás. :)

2016. aug. 29. 00:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!