Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondizás közben iskolába való...

Kondizás közben iskolába való dolgokat tudom tanulni?

Figyelt kérdés

Elég sürű a programom teht miért is szeretnék kondizni?:Mert 14 éves vagyok eddig fegyencedzettem és a suliban nagyon jó testem van a legjobb akit ismerek de a családban mindenki szívat hogy piszkafa gerezd labú ropigyerek stb

A lábam tényleg nagyon vékony(apumtok örököltem) nem tudom hogy arra saját testsúllyal hogyan tudnék edzeni !egyetértek a fegyencedzésel de a strett eorkoutban nem megy lábra főllef vádlira dolgozd és láttam egy 17 éves gyereket nagyon kigyúrt volt és rájöttem nem elég erősnek lenni annak is kell kiénézni csak kérdés hogy erre mikor jutna idő. Namost 2 kor végzek a suliban eszekw menzán és megyek a közeli konditerembe nekem 6:30 kor box edzésen van és oda 1 óra 30 perc az út +3 órát boxolok(2eczésen veszek részt) aztán van 10 óra és akkor értemjön az eggyik ismerősöm autó vb ál 30 perc alatt hazaérünk és eszek aztán alszok namost 6:30 az edzés -1óra 30 perc az útazás akkor 5 órrakor el kell índulnom szóval van 3 óram de még nem voltam otthon szóval nállam van a tancucc meg az edzős cucc

Ti mennyit szoktstok kondizni illetve milyen pozokban mert szerintem sok olyan lehetőség van hogy le tudom rakni a tankönyvet edzés közben és edzek még tanulok egyszeres

Fuhh ez így lehet hogy kicsit epsok és szarul fogalmaztam de remélem valaki még fojs érteni a forgalmazási illetve tanulnom is nagyon kéne !ért nemsokára felvételi csak közben nem akarom magamat elhanyagolni nemsokára január végén 25 leszek szóval még elvileg időben vagyok a gyúrás illetően most kell elkezdeni csak tanulnom is kéne ezért érdekel a kérdés még sosem jó diztam és heti 5 alkalomra tervezem!


2016. aug. 17. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Nyelvtan könyvet viheted kondiba igen vagy mondjuk kondi helyett olvasgathatnád, mert ilyen fogalmazást fájdalom volt olvasni.

Mellesleg a kérdésre válaszolva: edzés közben eszeni szoktunk, nem tanulni.. Ilyen baromságot se hallottam még.

2016. aug. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
ez a kérdés rendesen fájt...Amugy épp az a véleményem mint az elsonek.
2016. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom hogy csalódást okoztam legközelebb igyekszem ügyesebben fogalmazni saj ős ellenem van a tblagépemen aza a segítő fű kcióvhopami -ek az a neve hogy szofelismerés

És azért szeretnék tanulni hogy ilyenek ne forduljanak elő

2016. aug. 17. 22:36
 4/10 anonim ***** válasza:
En kondi kozben 2x2 es matrixokat oldok meg fejben.... Idiota
2016. aug. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gondolkodó ember vagyok, de valahogy edzés közben mással foglalkozom... Az a heti pár óra nehogy már az egyetlen lehetőséged legyen tanulásra, de nyilván nem tudsz mindkettőre koncentrálni egyszerre. 1-2 idegen (vagy magyar) szót még akár tanulhatsz, de kb. ennyi...

Hogy mik nem jutnak az embereknek az egésze...

A pihenés kicsit más, főleg, ha több percre van szükséged. De akkor sem hiszem, hogy az olyan hatékony...

2016. aug. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lineáris programozás utolsó? Hmm? Régi szép Matek I. ..:)
2016. aug. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem kell napi 5 órát edzeni, több nem jobb.
2016. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%
Most én nem tudom értelmezni amit írsz, vagy tényleg 11 évet idősödtél mire az irományod végére értél?
2016. aug. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont és ment a kéz neki, idézzük is a kérdezőt:

-első sorban: "Mert 14 éves vagyok eddig fegyencedzettem"

-utolsó előtti előti sorban: "nemsokára január végén 25 leszek"

2016. aug. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Bocsssatok meg leírtam a végén 15 leszek
2016. aug. 18. 21:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!