Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretném elkezdeni az edzést...

Szeretném elkezdeni az edzést itthon, ötletek?

Figyelt kérdés
Régebben sportoltam de abbahagytam, már melózok viszont nagyon gyengének érzem magam és szeretnék elkezdeni edzeni. Nem terembe szeretnék menni hanem mindent itthon szeretnék végrehajtani, kinéztem a Robust Fitness center kondigépet, valamint venni akarok kézi súlyzót is. A csipszről és az egyéb felesleges dolgokról leszokóban vagyok, kólát már egyáltalán nem iszok, az ételeket könnyen megtudom oldani hogy normálisat egyek, egy teljesen kezdőnek ez egy ideig jó lenne? vagy nektek van jobb ötletetek? 172 cm vagyok és 72kg

2016. aug. 14. 06:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sargakapszula link a gephez?
2016. aug. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 likebike ***** válasza:
Ne gépet vegyél,felesleges.Legyen elég súlytárcsa,két egykezes súlyzó, egy vagy két rúd,egy állvány is jól jönne,fekpad és kész.
2016. aug. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez lenne az, [link]
2016. aug. 14. 07:20
 4/11 Cortez70 ***** válasza:
100%
Így van. Ne szar csigás gépet vegyél ami semmire nem jó. Rúd, sok tárcsa, állítható, minimum 20 kilós egykezes súlyzók, pad, guggoló állvány. Ezek kellenek. Edzés: heti 3 napos teljes testes: guggolás, fekvenyomás, evezés, mellről nyomás rúddal vagy egykezesekkel vállból, rúddal bicepszezés vagy egykezesekkel, hátsó támaszos tolódzkodás vagy fekve homlokra engedés, hasprés, vádli. Mindenből 4 munkasorozat.
2016. aug. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, az utolsónak +1, hasznos volt
2016. aug. 14. 07:25
 6/11 Cortez70 ***** válasza:
Az ilyen gépeknek max a fekvenyomó funkcióját tudod kihasználni, vagyis nem ér többet mint egy sima pad tartóvillákkal felszerelve. A lehúzó rész, sokszor rövid, nem tudod kinyújtani teljesen a karod. A pillangó része, ami mellre menne mikor összenyomod az szar úton mozog és sokszor akadozik. A lábgépes részek is sokszor csak féltartományban mozognak rendesen. Amúgy is többet ér a lehúzásnál az evezés nagy súllyal, a lábgépes baromkodástól ezerszer jobb a guggolás. Tehát semmit nem ér ez a gép. Rengeteg szállodában edzettem ilyen gépekkel, mert nem volt más és nokedli terhelést adott és amit írtam az nagyon igaz: használhatatlan volt szinte mind a teljes mozgástartományban. És eleve alapgyakorlatokra kell építeni, nem gépekre.
2016. aug. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem, esetleg tudnál belinkelni hogy miket vásároljak? körül nézegettem de inkább azt venném amit egy hozzáértő mond :) max 50 ezret költök a cuccokra összesen
2016. aug. 14. 07:37
 8/11 A kérdező kommentje:
ha több valamivel az se nagy probléma de azért maradjunk az olcsó verziónál ha lehetséges :D előre is köszönöm
2016. aug. 14. 07:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból kérdezem. Miért nem akarsz terembe járni?
2016. aug. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50 ezer keves ra egy edzopad kb 40 egy alvany megint kb annyi rud 10 es ak a sulyok de azt nem muszaly egybe hanem ahogy fejlodsz
2016. aug. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!