Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konkrét étrend és edzésterv?

Konkrét étrend és edzésterv?

Figyelt kérdés

Valaki tudna segíteni egy KONKRÉT étrenddel és edzéstervvel?

Elolvastam a Fegyencedzést, a Sárga Kapszulát, tisztában vagyok az alapokkal, mégsem megy az összeállítása. Szeretnék komolyan belekezdeni a testépítésbe pár hónap múlva, de ahhoz előbb szükségem lenne egy kis segítségre ezzel kapcsolatban. Kérem, csak az válaszoljon, aki nem sajnálja az idejét rám. Priviben válaszolok minden személyes kérdésre.


2016. aug. 11. 17:57
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
100%

Kezdőknek heti 3 napos teljes testes terv kell kb 2-3 hónapig. Majd válthatsz akár osztottra is, de nem muszáj. Szóval ez legyen a kezdetekben: Guggolás, fekvenyomás, evezés, mellről nyomás, bicepsz állva rúddal, tricepszre csigás letolás, hasprés, vádlizás.

Mindenből 4 munkasorozat, akkora súlyokkal, amivel megy éppen, szabályosan 8-10 ismétlés.


Kaja: fehérje napi kb 2g x ttkg, zsír: 1g x ttkg. Ch meg annyi, hogy tudj izmosodni. Van akinek elég 3-4g x ttkg ch és van akinek kell 6-7g x ttkg ch is. Előre nem tudni, ki kell tapasztalni.


Fehérje: húsok, tojás, túró, protein tápkieg. De beleszámolhatod a növényit is.

Ch: zab, rizs, bulgur, köles, tk kenyér, krumpli, tészta, sok zöldség, gyümölcs, stb.

Zsír: lenmagolaj, oliva, magvak, kókuszzsír.

2016. aug. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elöttem lévő nagyon szép választ írt, havalami nem tiszta írj rám!
2016. aug. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!