Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem kell 2 óránként kajálni?

Nem kell 2 óránként kajálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Nagyon sokat olvasok étrend kutatásokat, tesztalanyokon végzett kísérletek eredményeit a testépítésben, míg nagyon mélyre eljutottam és csomó mindent kitanulmányoztam, ami szembeüt a mai testépítőkkel, hogy 2-3 óránként kaja meg napi 6-7 kaja, hogy ne legyünk katabolikus állapotban :))


1. Gyakori étkezések éppenhogy gátolják a zsírégetés folyamatát.


2. Intenzívebb a fehérjebeépülés akkor, ha a proteineket nagy dózisokban esszük annál, mintha ugyanazt a mennyiséget egyenletesen szétosztva fogyasztanánk.


Valaki osztja ezt az elvet ?


2016. aug. 11. 13:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%

KÖNYÖRGÖM, MIÉRT KÉNE?


egy átlag kaja kb 4 óráig emésztődik és szivodik, szerinted mi értelme 2 óránként enni? sőt! ha napi 1x eszel, az is ugyanúgy rendben van

2016. aug. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
amúgy akkor mi van ha kataboilkus állapotban vagy? összeesel? ha 3 napig nem tartod az étrended, akkor sem lesz semmi. lemegy max egy kis viz JAJ NE
2016. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Cortez70 ***** válasza:
Nem kell. A napi össz kajabevitel számít, nem az, hogy 3 vagy 6 részre osztod el.
2016. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
én 2óránként eszek,nem is csak azért mert kell hanem mert éhes vagyok,és így maradok formában,bár nekem rohadt gyors az anyagcserém
2016. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
jó persze. pont hogy rosszabban fejlődsz igy, de nem baj. sok volt a shopbuilder.
2016. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
nekem irod teso???:DDDD:D
2016. aug. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
mondjuk most h irod télleg nagyn szarul fejlődők most csak 98kiló vagyok 82es derékkal és 49es karral:D:DDde köszi teso tőled biztos segítséget kérek
2016. aug. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Cortez70 ***** válasza:
Herold, szerintem most nem jó embernek írtad. Kétszer akkora mint én. :)
2016. aug. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
de félévente egyszer írok ide akkor is mindig felismersz Cortez:):D
2016. aug. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Cortez70 ***** válasza:
Jaja, elárul a százalék és hogy most írtad máshová, hogy 49-es a kar. Nem nagyon van itt ilyen forma.
2016. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!