Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan adhatnék le 30 kilót...

Hogyan adhatnék le 30 kilót biztonságosan 90 nap alatt?

Figyelt kérdés

Sok 90 napos diétát próbáltam, de nem segített egyik sem, inkább csak híztam tőlük. Egy csomó gyümölcsöt ettem, és nem lett jó alakom.

Hetekig minden nap sokat gyalogoltam, ezért a lábaim most sokkal vékonyabbak, mint a hasam, tiszta hordónak tűnök így :( Ráadásul a visszerek miatt nem sok mindent tudok csinálni gyalogláson kívül. Az úszást is kipróbálnám, de félek, hogy attól meg a karjaimból megy a hasamra a zsír :/


Lenne még egy kérdésem, ha nem baj: Ezt ajánljátok? [link]


Remélem, ebben a csoportban több hozzáértő van, mint a többiben, az ő tanácsaik nem működtek.



2016. aug. 9. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
ilyen gyorsan biztonságosan sehogy. amúgy diéta
2016. aug. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
étrend kéne nem "sok gyüölcsöt ettem" jézus
2016. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondosan megtervezett kalóriadeficites étrend szükséges. Nincsenek csodaszerek, csodamódszerek. A jó étrend plusz mozgás az, ami működik.
2016. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Kezdjük ott, hogy a lábadról nem ment le a zsír a gyaloglástól, az úszástól meg nem fog átmenni a karodról a hasadra, mivel helyi zsírégetés nincs.

"Egy csomó gyümölcsöt ettem"... Grat, ettől aztán jó lesz az alakod.

Normális étrend, edzés, egy kis tájékozódás kell, ÉS MÉG AZ, HOGY NE 90 NAP ALATT VÁRJ 30 KILÓ mínuszt, mert irreális.

Mivel a testépítés kategóriába írtál: [link]

Legalább az étrendben segít tájékozódni...

2016. aug. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
vegyétek már észre hogy troll kérdés, rádiófrekvenciás tokakezelés bäszod, ott besírtam :DDDD
2016. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ja én a leirásokat nem szoktam elolvasni, csak a kérdést :D
2016. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne :D Most olvasom én is azt a tokakezelést.
2016. aug. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez legalább egy vicces trollkérdés. :)
2016. aug. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!