Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Guggolás, katona nyomás, és a...

Guggolás, katona nyomás, és a felhúzás csak akkor hoz látványos hasizmot ha öv nélkül megy?

Figyelt kérdés
2016. aug. 6. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hasra kell edzeni, az fog látványos hasizmot hozni, mellette pedig edzeni kell minden másra.
2016. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Micsoda :DD
2016. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

láttam már olyan embereket, akik vékonynak de nincs látványos hasizmuk, pedig sokat hasaznak.


Viszont olyat még nem láttam hogy valaki vékony, jól tud guggolni felhúzni és katonanyomásokat csinálni, de nincs jó hasa.

2016. aug. 6. 22:25
 4/6 Kenzo Tenma ***** válasza:
Én viszonylag vékony vagyok, jó a hasizmom, hasazok is, bár mióta komolyabb súllyal végzem az alapgyakorlatokat nem hasazok külön annyit.
2016. aug. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hasprés azt csá, erre legyen már idő. Ha meg nem vagy már gyenge akkor menjen öv nyugodtan munkaszetteknél.
2016. aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Komolyabb szinten már nem nagyon szoktak külön hasazni. Ennek az oka, hogy ha szabályosan végzed az elemelést és a guggolást, akkor kap elég terhelést a törzsed ahhoz, hogy megfelelő hasizmod legyen, és ehhez az övnek semmi köze. Azért, mert övet használsz még nem lesz gyengébb a törzsed. Különböző nyomásoknál nem kap akkora terhelést a törzs, hogy érdemben fejlődjön.
2016. aug. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!