Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Teljesen szét van a kezem....

Teljesen szét van a kezem. Nem bírok felhúzni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A sok edzéstől ki van hólyagosodva,lejött sok helyen a bőr.Nem bírom megtartani a súlyzót.Szivaccsal és törölközővel is próbálkoztam,de nem megy.Bicepszezésnèl is hiába bírom el a súlyt,csúszkál a súlyzó a kezemben és le kell tennem vagy rángatnom kell.A fekvenyomást is már szivaccsal csinálom,mert szétcsúszik a kezem.De ha reggel fel akarom húzni a rolót,az is fáj,mert nagyon csíp.

2016. júl. 27. 18:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Komolyan?Én úgy tudtam,nem lehet
2016. júl. 27. 20:20
 12/16 anonim ***** válasza:
Szóval versenyző vagy es kozben egy kislany
2016. júl. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Edzokesztyurol hallottál mar?
2016. júl. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Kenzo Tenma ***** válasza:
Ez érdekes, nekem ha lejön a bőrkeményedés akkor is marad ott a helyén kemény rész csak frissebb, de nem ilyen bababőr lesz ott.
2016. júl. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kislany.Miert mit csinaljak?Lejjebb kéne vennem 20 kiloval a sulyt???
2016. júl. 28. 12:19
 16/16 Kenzo Tenma ***** válasza:
Gurtni még mindig. Versenyen meg miért ne használnák? Ki tart meg mondjuk 300 kilót gurtni nélkül? És melyik versenyen van ilyen?
2016. júl. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!