Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásznál a melltartót le...

Nőgyógyásznál a melltartót le kell venni ha megvizsgálja a melleket a doki, vagy elég felhúzni a felsőt? Alul akkor már fel lehet öltözni? Nektek volt olyan hogy teljesen le kellett vetkőzni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 1. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Le kell venni, hogy megvizsgálhassa, de nem kötelező a vizsgálatba beleegyezned természetesen. Én jóban vagyok a dokimmal, helyes, okos, vicces doki, én zavarban vagyok előtte, ezért poénkodom: "jó, hogy nem látom most magam szemből egy tükörből, bocs, Balázs, hogy ezt látnod kell" (utalva arra hogy lóg a mellem, mint az állat:D).


Alul fel lehet már öltözni akkor, teljesen meztelenül nem kell ott lenned.:)


Először sima vizsgálat, felöltözöl, majd mellvizsgálat, majd felöltözöl.


26l

2014. aug. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Minden esetben vagy alul, vagy felül vagy levetközve, olyan nincs, hogy teljesen meztelen kell, hoyg legyél.

A mell vizsgálatához meg természetesen le kell venni a melltartót, másként nem tudja vizsgálni.

2014. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én az első vizsgálatomon teljesen meztelenre kellet vetkőznöm, 19 éves voltam és a doki azt mondta, hogy minden páciensét első alkalommal meztelenül kell hogy megnézze és lássa. Majdnem ott hagytam az egészet.. ja magán rendelő volt.
2014. aug. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt hitted nagy kabátba begombolva lesz a vizsgálat.
2014. aug. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy mindenki saját magának tudja-(tudná) megvizsgálni és figyelemmel kisérni a melleit.

az orvos mire észrevesz valamit, az már legalább 1 cm átmérőjű, míg ha te 2 havonta ellenőrződ magadnak mensi után kb 8 nappal, akkor azonnal észrevennéd, bármi rendelleneset tapasztalnál.

2014. aug. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja és a neten tele van útmutatással, hogyan kell ellenőrizni az emlőket.
2014. aug. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy orvossal sem találkoztam eddig aki meztelenül akarta volna megvizsgálni a betegét.Kicsit szürreális elképzelni az egészet ,hogy meztelenül kérem feküdjön fel az ágyra és tegye a lábát a lábtartóra én biztos ott hagytam volna az orvost egyből,ha ezt kérni.Szerintem ez nem normális eljárás.



Mellvizsgálatot meg kevés doki csinál és ha csinál is akkor előbb megvizsgál alul,majd öltözhetsz is alul fel és utána szól hogy megnézheti a melled,ha nem akarod nem kell megnézetnde.

2014. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem kellett felfeküdnöm és beterpesztenem, csak megállni előtte, körbefordulni, majd melleimet áttapogatta.

Utána felvehettem a felsőt és akkor jött az ágy.

2014. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én akkor sem találkoztam ilyennel hogy vegyek le egyből mindent tehát vetkőzzel meztelenre és álljak az orvos elé megtapogatja a mellem,majd feküdjek az ágyra fel.Ez nem normális.


Olyat még nem tapasztaltam hogy meztelenül feküdjek az ágyra.


Ha először akarja megnézni a mellet akkor sem kell mindent azonnal levenni,megmondja hogy húzzam fel a melltartót vagy vegyem le,megnézi a melleket és utána vissza is lehet felül öltözni és csak utána kell alul levetkőzni mikor már van felül rajtam ruha.

2014. aug. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tehát röviden nem normális hogy vegyen le egyből mindnet és majd utána esetleg felvetheti a melltartót,ha mellet néz egy normális orvos akkor van rajtad még bugyi,ahogy ha először alul vizsgál megvárja hogy alul öltözz fel és utána néz meg felül.


De olyat még nem tapasztaltam hogy egyből vegyél le mindent és majd utána öltözhetsz fel felül.

2014. aug. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!