Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem érzem a mellizmomat?!

Martinbh kérdése:

Nem érzem a mellizmomat?!

Figyelt kérdés
Elkezdtem edzeni de minden edzés után egyáltalán nem érzem a mellem.Izomlázam csak nagyon oldalt van.Azt vettem észre mintha csak a váll és a tricepszem dolgozna.A feladatokat jól csinálom.Van egy felügyelő is mellettem.Mi lehet a baj?Ha ez számít kicsi a kezem.

2016. júl. 27. 15:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Eddig szinte semmi nem nőtt.Mintha csak csont lenne ott szó szerint.
2016. júl. 27. 15:16
 2/13 Cortez70 ***** válasza:
Nem kell izomláznak lenni, attól még tud fejlődni.
2016. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Okés értem de ha nem érzem attól még használatban van?Még nem nagyon fejlődött semmit.Vagy ez ilyen lassan nő?Kb csak csont van ott.
2016. júl. 27. 15:25
 4/13 anonim ***** válasza:
Mikor kezdted az edzést?
2016. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azt írod, jól csinálod, ha tényleg s megfelelő a súly, plusz az evés, pihenés is rendben van, akkor fejlődnie kell. Egy jól kivitelezett mellgyakorlatnál miért gondolod, hogy nem dolgozik a mell?

Mióta edzel, hogy zavar, hogy még nem fejlődött?


Az izomláz hiánya nem gond. Nekem szinte sosincs izomláz a mellemben, míg váll, bicepsz, tricepsz téren kvázi mindig és erősen. Nem hinném, hogy a mellet nem edzem le rendesen, egyszerűen ez ilyen. A nagy felsőtesti izmokban nehezen hozok össze izomlázat, de ez nem számít. A súlyokat elnézve a hátam fejlődik a legjobban, ahhoz képest nem emlékszem, hogy valaha is éreztem benne izomlázat... Igaz, kezdő vagyok, de ezzel együtt nem látok okot az aggodalomra.

2016. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Amúgy okj-s felügyelő van melletted? :)
2016. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam.Köszönöm a válaszokat.1 hónapja edzek de máshol már jól meglátszik.Nem tudom hogy okjs-e.Akkor lezártnak tekintem.
2016. júl. 27. 16:40
 8/13 likebike ***** válasza:
Nagy a súly,amit vállból nyomsz és a felső ponton kiakasztod a könyököd,működésbe hozva a tricepszed,csak ez lehet.
2016. júl. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
martinka menj vissza gozni hívnak kodiakék
2016. júl. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Gozni?Az mi?Még amúgy is milyen Martinka?Ez most leszólás akár lenni?
2016. júl. 28. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!