Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek jo lesz igy a kura?

Szerintetek jo lesz igy a kura?

Figyelt kérdés
Tomegelek jelenleg de en arra gondoltam hogy mivel elegge zsiroa vagyok nem erre pakolnek kokszal hanem dietaznek egy rendeset aztan lehet elfogyok de egy tiszta alapra jobb lenne. Sokszorosat tudom visszahozni az eddiginek. En igy gondoltam. Nektek errol mi a velemenyetek?
2016. júl. 10. 23:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen kura?
2016. júl. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak sima teszto cyp vagy ena meg kiderul.
2016. júl. 10. 23:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez még nem kúra csak egy hatóanyag.
2016. júl. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hat en a szterkohoz nem nagyon ertek de ha "semmi" nem marad beloled dieta utan akkor meg nem kene koksz szerintem
2016. júl. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha ennyire retardált vagy az étkezéshez, mit akarsz gyógyszerekkel?
2016. júl. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nem fogsz elfogyni, ha normálisan diétázol le, kellő mennyiségű fehérjével.
2016. júl. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Te nyomorek fsz heroldka! Pont toled olvastam valahol hogy naturalba dietazni egyenlo izomvesztes minimum kell melle stana te diszno. Miert ne lenne fogalmam az etrendhez? Ahelyett hogy okosat irnal inkabb csak offolsz nyomorek.
2016. júl. 11. 00:07
 8/12 anonim ***** válasza:

én pucolásról beszéltem, nem fogyásról :)

hogy miért vagy hülye? minek akarsz lepucolni ha nincs tömeg? miért nem csak lean bulking? #logic

2016. júl. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
továbbá ide hánysz egy ilyen kérdést hogy "Szerintetek jo lesz igy a kura?" majd a kúráról egy szót nem irsz. taps taps taps
2016. júl. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
és had kössek bele még valamibe. a diéta annyit jelent hogy irányitott étrend. a dirty bulking is diéta, a lean bulking is diéta, a pucolás is diéta stb stb
2016. júl. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!