Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék segitséget kérni,...

Szeretnék segitséget kérni, sajnos Medrolt szedek colinis ulceroza miatt kb 2 honapos kura lesz. Kérdsem lenne az hogy már 2 éve edzegetek, kondizok. Segit ez a steroid az edzésbe vagy nem? Sok mindent olvastam még izomvesztést is okozhat. Igaz-e?

Figyelt kérdés

2013. febr. 23. 12:47
 1/6 anonim válasza:
Szteroid sokféle van, amit te kapsz, az gyulladáscsökkentö, testépítéshez sajnos nem jó.
2013. febr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

sokmindent olvastam rola vizesit és hizlal eröl mit lehet tudni?? nem is beszélve az izomleépülésröl

Igaz????

2013. febr. 23. 13:34
 3/6 anonim ***** válasza:

egy korikoszteroid ez NE keverd az anabolikus szteroiddal!!!!!!!!!!!

ez amit te akarsz szedni pont azt a hormont növeli meg ami a szteroidok abbahagyásakor feleősek a leépülésért, katabolizmusért, a kortizol hormon szintet.amúgy erős gyulladássökkentő bizonyos esetekben

2013. febr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a szterroid nem segít az edzésbe legalábbis nem úgy mint ahogy szeretnéd.

"vizesit és hizlal eröl mit lehet tudni?? "

Inkább vizesít mint hízlal.

Én 1,5éve szedem. Első 3/4 év az olyan volt, hogy 20 kg.val lettem több a vizesedés miatt. /tele lett striával a bőröm/

Persze azóta ahogy lefele vették a gyógyszerek adagját csökkent a súlyom is. Már kevesebb vagyok mint azelőtt.


Engem személyszerint iszonyatosan megviselt. És nem a csak súly változás.

2013. febr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nekkem szedni kell nem akkatom szoval jol értem? Izom leépülést okoz,? Mit lehet tenni ellene? edzészerv stb?
2013. febr. 25. 08:28
 6/6 anonim válasza:
Ha valóban 2 hónapos kúráról van szó, akkor azért nem fognak eltűnni a bicepszeid :D Na, de komolyra fordítva a szót, azért a mellékhatások mértéke/mennyisége nagyban függ a dózistól. Nekem fél év után mutatták ki a véremből, h azért volt izomvesztés. Én is colitises vagyok 18 éves, de 6 év tapasztalattal pár kúrával a hátam mögött. Nagyon fontos, h tényleg kúra legyen, mert nekem amikor másodszor adtak medrolt napi váltással kb. egy szinten tartották, panaszaim nem javultak, adtak nekem mindent ... viszont a szervezetem nagyon hozzászokott a medrolhoz és nehéz volt elhagyni.
2013. ápr. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!