Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Evezésnél ez igaz?

Evezésnél ez igaz?

Figyelt kérdés
Azt hallottam kondiban hogy evezésnél ha szélesebben fogom akkor széles lesz a hátam ha szűkebben akkor csúcsosra fejlődik ki ez mennyire igaz?
2016. júl. 7. 08:40
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
Baromság. Nincs külön szélesítő meg külön vastagító fogás vagy gyakorlat.
2016. júl. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szélesen nem is érzem nagyon a hátam,többet dolgozik be az alkar,hülyeség ahogy már leírták
2016. júl. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Úgy végezd, hogy érdemi munkát végezzen a hátizom. Tapasztald ki neked hogy jobb.
2016. júl. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy felé nő a hátad nem fog csúcsosodni persze hozod majd a hátadon a szarvaid
2016. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az izmok egyszerre szélesednek és vastagodnak, nem tudod irányitani a növés kértékét. ott fogjad, ahol a legkényelmesebb és ahogy a legtöbb súllyal megy. ez általában váll széles
2016. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Evezz súly nélkül, úgy, hogy próbáld a hátadat érezni. A karod be fog állni egy olyan szélességbe, ami neked kell.

Én földről szoktam indítani az evezést, sokkal jobb.

2016. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jó napom van mindekinek ment a zöld kéz! :D
2016. júl. 7. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!