Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van ez és melyik a jobb?

Miért van ez és melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Teljes test edzésre és osztottra gondolok. A teljes test edzésnél, nem az izmomat érzem, hanem elfáradok.Az osztottnál érzem azt az izmot amire edzek.Ez miért van? Melyik a jobb, heti 1x leedzeni keményen vagy heti 3-4x teljes testes? A teljes testesnél kb. csak 4-5 sorozattal csinálok többet izomcsoportokra egy hét alatt.

2016. jún. 8. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Amatőr szinten az a jobb, amelyik neked szompatikusabb...

Régen én voltam az első aki itt osztotta az észt a teljes test edzés mellett (sperseus)

Aztán már vagy fél éve osztott edzést csinálok, kezdetben időhiány miatt, mostanra pedig azért, mert rá kellett jönnöm, hogy az ég világon semmit nem vesztek vele, ha egy izomcsoport csak 1* van egy héten... Sőt, sokkal energikusabb vagyok minden máshoz...

2016. jún. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cortez70 ***** válasza:
Naturáloknak legtöbben a heti 3 teljes testes vagy a 4 napos,de kétfelé bontott tervet javasolják. Én az utóbbit váltogatom párhavonta a heti 4 napos teljes osztottal. De neked kell kitapasztalni, hogy nálad mi a jó.
2016. jún. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a gons, hogy nem tudsz edzeni kérdező.
2016. jún. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Monty ezt, hogy érted?
2016. jún. 8. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!