Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha amíg iskolába jártam (13...

Ha amíg iskolába jártam (13 év alatt) reggelente nem müzlit és tejet/kakaót ettem volna hanem valami normálisat és időben lefeküdtem volna aludni, akkor izmosabb lennék most? 22/F

Figyelt kérdés
2016. jún. 3. 23:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
nem
2016. jún. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
49%
igen srácok, pontozzatok le, mert azt merem állitani hogy csak attól hogy valaki jobb kaját reggelizik, nem lesz izmosabb. szép
2016. jún. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Valaki utál téged. Amúgy kérdező, szerintem se lennél izmosabb, rossz életmóddal maximum már meglévő izomzatot veszítesz el vagy alapból nem fejlődsz ha amúgy edzel.
2016. jún. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
47%
attól hogy a kajája 25% rendben van, még a maradék 75% nem, továbbá az edzésről 1 szó nem esett.
2016. jún. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 zyzz.ae ***** válasza:
94%
Ahhoz, hogy fejlődjön az izom, edzeni kell. Edzeni pedig azért kell, hogy mikroszakadások jöjjenek létre az izomrostokban, melyek ha begyógyulnak, sokkal erősebbek és vastagabbak lesznek mint előtte voltak. Az izom regenerálódásához viszont nélkülözhetetlen az izmokat felépítő fehérje bevitele. Önmagában ha csak normálisan eszel nem leszel izmos.
2016. jún. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
40%
vigyázz mert lepontoznak :OOO
2016. jún. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 zyzz.ae ***** válasza:
83%
Sose írok rossz szándékkal, mindig próbálok segíteni az embereknek. Aztán még is le vagyok mindig pontozva. Na mind1. :)
2016. jún. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ha abból indulok ki, hogy az izomzatom velem együtt mekkorát nőtt "magától" ennyi idő alatt, akkor azért valamivel izmosabb lennék ha rendesen kajáltam volna. Nem testépítői izomzatra gondolok, csupán józan ész szerint ez lenne logikus.
2016. jún. 4. 00:49
 9/23 anonim ***** válasza:
63%
nem logikus. az izom nem attól nő, hogy eszel. ha nincsen terhelés, nincs regenerálódás, a nincs regenerálódás, nincs progresszió. ennyi erővel nem lennének kövér emberek, csak izmosak. (ha sok egészséges ételt eszel, akkor is kövér leszel, no shit )
2016. jún. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
#9 Én nem adok neked teljesen igazat ebben. A te felvetésed alapján minden embernek aki nem edz, annyi izomzattal kellene rendelkeznie, mint egy újszülöttnek. A mindennapi életben is ér mindenkit terhelés, és regenerálódik is az izom. Persze nem olyan mértékben mint ti, akik több 10 kilóval edzetek.
2016. jún. 4. 01:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!