Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit szóltok ezekhez a válaszok...

Mit szóltok ezekhez a válaszokhoz? Ezek szerint a nők 90 %-ának nem tetszenek az izmos férfiak. Vagy csak itt a GYK-n? LINK

2016. jún. 2. 21:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ebben lehet valami, EmiEmii, tuti vannak ilyenek. Az én ízlésem vagy önszuggesztióm nem ilyen, kövéren is taszítottak a kövérek :D Az az, ami nekem nem jön be. Vékony és izmos is tetszhet, csak a testzsírszázalék ne legyen durván magas.


Azt viszont sosem értem, miért kell beszólni az izmosakra. Nem tetszik valakinek, OK, ízlések és pofonok. De hogy valakinek mi baja lehet egy egészséges, fitt, erős, izmos emberrel, aki neki nem ártott... De sokszor tapasztalom, hogy sokaknak szinte minden olyan, mint a bigottaknak a vallásuk, csak Egy Igaz Út létezik, az, ami szerinte és neki a helyes, s aki nem azon az úton jár, az tévelygő (s célszerű megtéríteni).

2016. jún. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem vagyok már 18 éves,de még mindig nem tudom,mi az oka annak,hogy a nők nem mondanak igazat ebben a kérdésben,legalábbis a nagy részük.Merthogy a legtöbbjüknek igenis tetszik.Valószínűleg a narcisztikus,bunkó,önző férfiképpel társítják az izmosságot,és tudat alatt ez taszítja őket.Vagy,hogy nem tartják elérhetőnek,és inkább a macis vagy a vékonyabb reálisabb.De önmagában nem a bicepszekkel,meg a széles vállal van bajuk,az nagyon is bejön a legtöbbnek.Mondhatnak bármit,mindig a viselkedésüket kell nézni,az nem hazudik.
2016. jún. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!