Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit szóltok ezekhez a válaszok...

Mit szóltok ezekhez a válaszokhoz? Ezek szerint a nők 90 %-ának nem tetszenek az izmos férfiak. Vagy csak itt a GYK-n? LINK

2016. jún. 2. 21:19
1 2 3
 11/22 Cortez70 ***** válasza:
Pedig én Helmut Strebl formát akarok. Nem gond ha nem jön be a nők 99%-ának. :) a nejemnek tetszenék úgy is.
2016. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezeket...:D
2016. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

#11: Cortez, a versenyfirmája nekem sem jön be, a normál már jobb...

A lényeg, hogy a nejednek bejönne...

2016. jún. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
*versenyformája
2016. jún. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
versenyfitymája? :DDD
2016. jún. 2. 21:59
 16/22 Cortez70 ***** válasza:
100%
A nejemnek sem teszik a túl száraz forma, de nekem elnézné. ;)
2016. jún. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

#15: Ha egy betűt elgépelek, nem kell még két másikat félreolvasni. ;)

Hozzászóltam.... Meg fognak érte lincselni. :D

2016. jún. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Speciel azokon a(z elég rossz) képeken levők nekem se jönnek be. Lehet, hogy élőben jobb lenne, de így nem lelkesít. Mondjuk nekem kifejezetten bejönnek a vékony srácok, régen csak az tetszett, de nem akármelyik, ne legyen azért giliszta.

Manapság mind férfiban, mind nőben az izmosabb jön be. Esztétikailag férfiak esetében még a naturál max fölötti is tetszhet, ez nagyon attól függ... Van, aki sosem tetszik, mert olyan az izomzata vagy kicsit kigyúrt, de pózolós kisgyerek. Sok tényező dönt arról, hogy tetszik-e az ember lányának valaki, az izom mérete még nem elég.

2016. jún. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
53%
miért kell engem lepontozni?
2016. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 EmiEmii ***** válasza:
100%

Szerintem a tizen- huszonéves lányoknak még inkább bejönnek az izmos srácok, és idősebb korukban 'hőzöngenek' ellene. Főleg azok a nők, akik semmit nem tesznek az alakjukért. Ilyenkor jön, hogy legyen macis, meg aputest. Sokan kb. magukba mantrázzák, hogy az izmos férfiak rosszak. Egy olyan nő, aki elengedte magát, nagy valószínűséggel nem érezné magát elégnek egy 'adonisz' mellett. Inkább saját testalkatukhoz közeli párt választanak, akiknek az életmódjuk is hasonló.


Az egyértelmű, hogy nem a test és az izmok alapján kell párt választani, de ezt most ne keverjük ide.


Szerintem a nők nagy részének ösztönösen tetszenek az izmok (naturál maximumig biztosan), de sokan ezt tényleg inkább elnyomják és még pocskondiázzák is az izmosabb férfiakat.


Ez kb. hasonló, mint a "minden jó nő k..va, akit nem kaphatok meg" szindróma néhány pasinál.


Kivételek mindig vannak, de én eddig ezt láttam, akár más kommentek alapján is, pl. facen. Szóval akinek nem inge...:)

2016. jún. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!