Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azoknak a lányoknak akiknek...

Azoknak a lányoknak akiknek bejönnek a gyúrósok, a szálkásak tetszenek jobban, vagy a nagydarab felfújt lufi kinézetűek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 24. 00:24
1 2
 1/12 anonim válasza:
39%
Semelyik.
2015. ápr. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%

A felfújt lufik borzalmasak.

De nem tudom, mit értesz azon, hogy "szálkás". Sokféleképpen lehet valaki szálkás, ez így nem mondja meg, mennyire izmos, mennyire szimmetrikus izomzatú, normálisan, kiegyensúlyozottan kigyúrt (ismerjük az ilyen deltás fickó pálcika lábakkal képeket), ésatöbbi. Nagyon nem mindegy.

2015. ápr. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A kiscsajok törődnek ezzel elsődlegesen nekik nem jön be látványra a 25-30%os testzsír férfin.Nekik a szálkás forma tetszik.De érthető is,ha egy fiatal lánynak a fiatalos férfi test jön be.A szálkás test egészségről fiatalosságról életerőről árulkodik.A felnőtt nőknek meg pont fordítva.Bennük komplexust ébreszt a szálkás férfi test-Vajon tőlem is elvárná,hogy edzek?Biztos egész nap a testével van elfoglalva.Biztos odavan érte egy csomó csaj akikkel versenyeznek kellene stb.

Ezért ők jobban elvannak egy belessel is akár.Ő lesz az ő nagy mackójuk aki elfókásodva lusta dögként is elfogadja őket.

2015. ápr. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mit értek szálkás alatt?

Meg kell nézni egy teljesen naturál testépítő versenyt. Ha egy férfi leszálkásit szerek nélkül, olyan cingárul néz ki mint egy csontkollekció beesett arccal. :)

2015. ápr. 24. 06:26
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Egy 100 kilós is lehet romszálka ès egy 60 kilós kis nokedki kisgyerek is lehet zsíros. Ennyit erről.
2015. ápr. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3-as akkor talan foglalkozz magadal, mert eleg gaz, hogy az "igenytelensegedhez" megfeleloen valasztasz part.
2015. ápr. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Felfújt lufi. Lol. Hát igen a vazelinnel, olajjal teletöltött kar az egy hányadék. Egyébként meg az értelmes embereknél nem a test az első, hanem a jellem. Van egy haverom, aki egy nagydarab barom, mégis tanult, értelmes, becsületes. Ennyit erről, a tetves előítéleteket meg húzzátok le a retyón.
2015. ápr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok pici, edzek 30 éve. És mégis diplomás minőségbiztosító vagyok Magyarország legnagyobb gyógyszergyárában. Ennyit az előítéletekről. Fel sem merül a melóhelyen a kinézetem, mert az számít, hogy mit tudok.
2015. ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

hát én felnőtt vagyok, mégse tetszik a felfújt lufi, a szépen izmos igen. de nem a nagydarab, csak az olyan formás.


de annyira nem szoktam megnézni, nálam a lényeg az, hogy ne legyen elhízva.

2015. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Majd ha gondolod küldök képet. Hátha rám azt mondod, hogy nagydarab. Sajnos még nem mondták rám, pedig ez a vágyam.:)
2015. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!