Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit ertenek az emberek a...

Mit ertenek az emberek a felfujt izom alatt?

Figyelt kérdés

Egyszeruen nagyon idegesit mikor a sok buta ember erre hivatkozik es kozben irigy mert egy 0

Legutobb a biologia tanar mondta ezt a felfujt dolgot amin nagyon felcsesztem az agyam annak ellenere hogy nagyon okos.

Mire ertitek azt hogy valaki felfujt?

Hogy tomegel es nem latszanak az erek?

Hogy nem munkasokat szegyenito modon dolgozik vagy nem tud futni 10mp alatt 100m-t vagy mire ertik az emberek?

Valaki magyarazza mar el hogy milyen az a "felfujt "izom Xd :)



2015. márc. 1. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Összeférjézett izom, amit a fehérjében lévő gázok (!) felpumpálnak.
2015. márc. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb. ez járhat a fejükben :D
2015. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden izom felfújt, ami ennél nagyobb - [link]


Amúgy fogalmam sincs, én azért beszélgettem volna a biológia tanárral, hogy kérem magyarázza már el, mitől is tud felfújódni egy izom (ha nem a vízvisszatartásra értette, de azt kétlem)

2015. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a syntholos barmokat hívnám így de ők nekem maradnak syntholos barmok.

A hozzá nem èrtő embernek nyilván fingja nincs róla mennyi munka van ebben ezért kitalálja ezt a baromságot hogy okosabbnak érezze magát.

2015. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ők se tudják pontosan... :D
2015. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Pörölyfej Béla ***** válasza:
100%
Szerintem a hobbikokszosok miatt terjedt el ez. Kis dzsipó megvette a danát, egy ideig nagyobb is volt, aztán ugye távozott a cucc és szépen összement a srác. Valószínűleg erre gondol a laikus, ráadásul minden kondist egy kalap alá vesznek, tehát minden testépítő felfújt. Valószínűleg ez játszódhatott le egy ember fejében, aztán ugye egy bolond százat csinál módon elterjedt a köztudatban és nyelvhasználatban.
2015. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy bizonyos izomtömeg után az emberek izomzata picit olyan hatást kelt mintha tényleg fel lenne fújva, ezek általában már oylan szintek vannak amit kox nélkül nem lehet hozni. Synthol meg egyszerűen csak undorító.

Amúgy én se szeretem ezt a kifejezést.

2015. márc. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
A felfújt izom az nem természetes, műizom, levegővel van telve. Az oka ezek a badiporok, közismertebb nevén gyúrópor, ami felfújja az embert és amúgy vízhajtó is van benne, meg peptidhormon (azé fehérje, vágod?). Na és azt kell még tudni, hogy a felfújt izom nem funkcionális izom, mert nem lehet megcsinálni vele 2000 kisujjas fekvőtámaszt!4 Fontos elmondani azt is, hogy az ősembernek nem felfújt izma volt, valamint valódi izmot csak favágástól és betonkeveréstől lehet felszedni, illetve csakis szalonnával és kenyérrel. Az nem fúj fel.
2015. márc. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

--gömb--


Bob Sapp a 140 kilójával futotta 11 mp alatt a 100-at.

Oké hogy nem csak súlyzózott, mert amerikaifocistaként kezdte, de akkor is 140 kiló volt, már ott, az NFL-nél. És már ott 270-et nyomott fekve.

Lehet hogy 160-170 kilósan picit lassabb lett (írnak 13 mp-t is), de az se rossz.

Én azt mondom, aki rendesen testépít, minden izomcsoportot megmozgatva, az nemhogy nem fog lemaradni a többi dologban, hanem előnyére válik.


Az ilyen tévhitek valóban a már előttem leírt módon terjednek.

Nekem is magyarázták, hogy hát a fazon 200ba nyom 8akat és nehéz neki a cementeszsák.

Először is, hiszem ha látom. Második, ha esetleg igaz a dolog, akkor tuti, hogy az illető nem nagyon csinál más gyakorlatot.

2015. márc. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Felfújt izma annak a (nálamnál jobban) jól kinéző embernek van, aki tett azért, hogy ne úgy nézzen ki, mint egy rakás szar.
2015. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!