Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Azt mondjak muizmaim vannak...

Azt mondjak muizmaim vannak es fel vagyok fujva mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés

2 eve kezdtem el edzeni vekony voltam azota 15 kg ot szedtem fel csak feherjet szenhidratot es vitamint szedek.Azota az osztalytarsaim egy paran megjegyzest tettek hogy felfujt karjaim vannak meg amiert nemtudtam muscle upot csinalni megkaptam hogy muizmaim vannak es hogy ezek a feherje szerek halalt okoznak stb stb baromsagokat.Xd -.-

Ezzel mit kezdjek?:)



#fehérje #muizom #felfujt izom
2015. jan. 13. 21:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Testepites kategoriaba akartam
2015. jan. 13. 21:56
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Nevess egy jót.
2015. jan. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Otthon segíts anyádnak és magadtól vidd le a szemetet (talán elbírod).
2015. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet nem gyurok es nagyapammal kapalunk a kertbe kenyer es hagyma szalonnaval az az igazi edzes es lam meg mindig el a papa XD ...:D
2015. jan. 13. 22:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagd pofan aki mondja. Majd akkor meglatja mennyire "mű" izmok.
2015. jan. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szergej55 ***** válasza:
Az égvilágon semmit. Miért kellene bármit kezdened hülye véleményekkel?
2015. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha zavar hogy belekötnek abba, hogy mit szedsz, akkor ne szedd őket és kész..


És amúgy is ha beléd kötnek, valószínűleg irigyek.. de ha mondjuk, azt csinálod, amit sokan, hogy FB-re pakolod a gyúrós, beddurrant képeket, meg direkt szűk trikót veszel föl, vagy még télen is, amikor hideg van, pulcsi nélkül vagy, akkor megértem hogy beléd kötnek...

meg aztán azt neked is be kell látnod, hogy a testépítés nem arra megy, hogy minnél erősebb izmaid legyenek, hanem inkább arra, hogy minnél nagyobbak, formássak.. bár a műizom, kifejezés egy kicsi durva, azért egy erőemelő izmához viszonyítva, nézhatő annak...

2015. jan. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!