Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehetnék szélesebb,...

Hogyan lehetnék szélesebb, magasabb, izmos nagydarab?

Figyelt kérdés
17 éves Srác vagyok. Valamiért nem érzem jól magam a bőrömben. Az összes osztály társam nagyon jo izmos testalkatú , de én kilógok a sorból. Nagyon rosszul érzem magam , lassan már tükörbe sem tudok nézni. Átlagos testalkatú vagyok , 170 cm magas. Valaki segítsen , vagy adjon tanácsot , mert így már élni sincs kedvem szinte. Olyan szeretnék lenni , mint a Discoba a biztonsági őrök :/ nagydarab , kigyúrt .
2014. nov. 22. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Magasabb nem nagyon, mert a magasság az genetikailag meghatározott.

Viszont szélesebb, izmosabb simán, már fél év alatt is lehet látványos eredményeket elérni.

Olvasd el a Sárga kapszula c. könyvet, ingyen letölthető, minden alapvető tudnivaló benne van.

2014. nov. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a magasság mennyiségi jelleg, nem egy allél határozza meg, és mivel 17 vagy, a rendes kajálás sokat dobhat, hogy kihasználd a genetikai hajlamot a magasságodra vonatkozóan
2014. nov. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hozzáállással, hogy csak azért akarok izmot növeszteni, mert az osztályban mindenki izmos, kb. azt tudom mondani, hogy alkalmazz szintolt.


Am. Sárga kapszulát olvasd el, előtte 2 hónapig átmozgató edzés

[link] , majd A-B-A rendszerben heti három edzés.

Hétfő A nap

Szerda B nap

Péntek A nap

A következő héten fordítva.

Kisebb izomcsoportokra 6-9 sorozatot kell végezni (2-3 gyakorlat) összesen, nagyobbakra 10-12 (3-4 gyakorlat).

Étrend legyen alap tömegnövelő étrend:

2*ttkg fehérje

5-6 ttkg ch (szénhidrát)

1*ttkg zsír (ebből minimum a fele legyen telítetlen)

Fontos a regeneráció, min. 8 óra alvás (ez a tesztoszteron szintet is stabilizálja, ami szintén nagyon fontos az izomnövelés szempontjából).

2014. nov. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*[DEL]: előtte
2014. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Javítás:

*Am. Sárga kapszulát olvasd el, előszőr 2 hónapig átmozgató edzés

[link] , majd A-B-A rendszerben heti három súlyzós edzés.

2014. nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
180 cm vagyok,89 kg és ugyanezt mondom én is.Soknak tűnik lehet,de nem nagyon látszik rajtam,el is férne rajtam pár kg,hogy kifejezetten nagydarab legyek.De inkább az izomra menjél,engem termetesnek szoktak titulálni,de van,amikor közepesnek,viszont izmosnak,az utóbbi meg rendesen sértő számomra,mert mindig vékony gyerek voltam és az a célom,hogy nagydarab legyek. :D
2021. aug. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!