Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha kezdőként hetek/hónapok...

Ha kezdőként hetek/hónapok óta stagnálok az ICF 5x5 edzéssel, mert szabályos végrehajtás mellett képtelen vagyok akár csak pár kilóval is emelni a súlyokon, akkor kizárólag a túl kevés kaja lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Vékony testalkatú vagyok, 193 centi magas és kb. 85 kiló, az alapgyakorlatokban nagyon gyenge súlyokkal edzek, az egyik összehasonlító táblázat alapján nagyjából csak az "edzetlen" szintet érem el: 55 kiló fekvenyomáshoz és guggoláshoz (5x5), 80 kiló deadlifthez (1x5), 35 kiló mellről nyomáshoz (5x5). Szóval biztos lehetek benne, hogy nem értem még el a lehetséges maximális erőszintet kezdőként ezzel az edzésprogrammal.


Igyekszem sokat enni, de lehetséges, hogy még ez sem elegendő (bár hasra egy ideje elkezdtem hízni - a hízást csak kalóriaplusz okozhatja?). A napi 8 óra alvás + pihenés megvan.


2016. máj. 30. 15:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ki kéne számolni és úgy nekiugrani.
2016. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!