Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kúra közben, mivel kifogyott...

Kúra közben, mivel kifogyott a készletem, és csak hétfőn kapok ez mennyire probélma hogy hétvégére nincs? Azaz 2nap szünet?

Figyelt kérdés

2016. máj. 27. 18:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem mondtam hogy minden szemes, de mi a halálnak szedsz halo-t? Talán versenyed lesz 6 hét múlva? :D Simán ellehetnél cypivel, ha nagyon muszáj, akkor egy magasabb dózissal. Sokkal erősebb a halo, de értelmetlen, ha nem vagy semmiféle versenyző 4-6 héttel verseny előtt, és akkor is csak inkább teljesítmény sportolóknak hatásos, testépítőknek sokkal jobb opcióik is vannak, sokkal kevesebb mellékhatással meg mérgezéssel...


A lényeg, hogy buta vagy brah.

2016. máj. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Vágom,de teljesítményt elég keményen megdobja. Winny meg még hoz is fel száraz izmot szálkásítás mellé. Szóval szerintem még majd meglátom hogy mi lesz ezután. Most elfogyott szóval lehet többet nem is nyomok 2hét elég volt. Csak az a problémám,hogy winny is offos. Ezért kérdeztem,hogy probléma lesz így ez a 2 nap?
2016. máj. 27. 19:13
 13/16 anonim ***** válasza:

Úristen van olyan elmebeteg aki az egyik legtoxikusabb cuccot nyomja?


Egy életre felejtsd el, és olvass utána jobban a szteroidok mellékhatásainak mert hamar el lehet patkolni tőlük, ha nem megfelelőt szedsz és még balszerencséd is van mert rosszul reagált rá a tested, szinte biztos a májkárosodás...

2016. máj. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem lesz bajod 2 naptól, de ha lesz, akkor se tudsz mit csinálni, gondolom. :D


Mihez kell a teljesítmény plusz? Miért éri meg, ha nem versenyzel? :D

2016. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
2 nap nem óriási probléma szinte semmilyen kúrában. Legközelebb tervezz jobban előre.
2016. máj. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
általában 1 hónapra előre szokás vásárolni...
2016. máj. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!