Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítés mellett 2-3 gramm...

Testépítés mellett 2-3 gramm c-vitamint lehet szedni?

Figyelt kérdés
Meg mellé multivitamin készítmény?
2016. máj. 24. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

A kívülről bevitt E és C vitamin tompítják az edzés stimulust.


Multivitamint szedni illetve magadba tömni mindenféle vitamint úgy, hogy fogalmad sincsen miből van hiányod és miből mennyi kell neked előbb-utóbb utol fog érni és jól seggbe bäszni.


Pl. a túlzott cink blokkolja a réz felszívódását. De toljad ezerrel.

2016. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 clint ***** válasza:
Na ne magyarázz! Ha nem kivülröl viszi be a vitamint akkor mégis hogy? Belülről?
2016. máj. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 clint ***** válasza:
Kedves kérdező, lehet... Én az aszkorbinsav port ajánlom, gazdaságosabb.
2016. máj. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 clint ***** válasza:
95%

És a kaját te nem kivülről viszed be te szerencsétlen állat?

Anyucidnak beszélj így amúgy, ne pedig neten emberkedj a pofád nélkül.

2016. máj. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Ja, szóval autista vagy, és számodra nem egyértelmű, hogy mit jelent, hogy "kívülről bevitt", és szeretnél szemantikai fäszságokról vitatkozni.


Ha szavak megsértenek akkor menjél pszichiáterhez.

2016. máj. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 clint ***** válasza:
91%

A testépítéssel sportokkal foglalkozó emberek nagy része kívülről bevitt c vitamint használ, és mível testépítéssel vagy más sportokkal foglalkoznak, gondolom mindnek rossz az általad megnevezett " edzés stimulusa"

De persze te nagyon izmos vagy és brutál edzéseket hajtasz végre. :D mindenki hülye...

2016. máj. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon érdekes mintapéldánya vagy a közönséges autistának. Egyszer szeretsz szemantikai fäszságokkal kötözködni, máskor pedig épp nem veszed figyelembe, amit és ahogy írtam. Mikor hogy tartja kedved.


De ha szeretsz ilyen fäszságokba belekötni, akkor kérlek magyarázd már el nekem az "optimális" és a "megfelelő" közötti különbségeket. Hadd legyek már én is olyan okos, mint te!


Nem kell válaszolni, leszarom.

2016. máj. 25. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Cortez70 ***** válasza:
1-2g elég C-vitaminból, számítsd bele a multivitaminban lévőt is.
2016. máj. 25. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mehet simán, én 3 grammot szem naponta.


Állítólag azok az állatok, amik maguk állítják elő a C-vitamint (egyébként a legtöbb állat ilyen), átlagosan 30mg/ttkg-ot termelnek, tehát egy 60 kg-os embernek kell 2 gramm C-vitamion, egy 100 kg-osnak meg 3 gramm - és ez nem a max.

2016. máj. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szentgyörgyi Albert bácsi azt akarta, hogx az aszkorbinsav terjedjen el és a só és cukor mellett ott legyen minden háztartásban ételízesítőként...

Aszkorbinsav és paprikaörlemény formában napi 10+ gramm c-vitamint fogyasztott és élt 90+évet...

Mellesleg az aszkorbinsav=c-vitamin...

2016. máj. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!