Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan szálkásítsam egy...

BrekiX kérdése:

Hogyan szálkásítsam egy kicsit a testemet? (nő)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kicsit karizomra,és hasizomra gyúrni,de azért nem szeretnék Rubint Réka féle számomra túl izmos testet se.

Néhány oszt.társam idén elkezdett "bikini alakra gyúrni",tehát egy kicsit a fenékre is rá kéne dolgozni.

Szóval nem akarok nagyon sok izmot,csak egy kicsit látszódjon valami.

Adatok:

Súly:47 körül

Magasság:160 körül(régebbi mérések)

Kor:14,5év

Várom a válaszokat!

U.I.:kb. 1 hónap múlva lenne megyünk fürdőbe,és addig terveztem az edzést.(nyilván az alak megtartása miatt később is folytatnám)



2016. máj. 22. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
semmi nem lesz belőle addigra. Egész testre eddz majd normálisan, heti háromszor, mert ha aránytalan vagy akkor az nagyon nem szép. 160cm 47kg-val nem kell sehova se szálkásodni. Ha mégis fogyni akarsz akkor nézz utána szálkásító diétának és edzés mellet tartsd be. Nem akarok nagy dolgokat mondani látatlanba, de szerintem neked most egy kis izmot kéne felszedned, hogy formásabb legyél, mert izom nélkül alacsonyabb tzs-n nem lesz jó alakod.
2016. máj. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kovpet ***** válasza:
Egy hónap alatt sajnos ebben a sportban semmit nem lehet elérni. Ha érdekel a téma, olvasd el a Ságra Kapszula című könyvet, ingyenesen letölthető és leírja a testépítés alapjait és a gyakori tévhiteket is.
2016. máj. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És én is izomfelszedésre gondoltam. :)

2016. máj. 26. 14:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Azóta?
ápr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!