Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire fontos a jó étrend?

Mennyire fontos a jó étrend?

Figyelt kérdés
És mi a jó étrend, tényleg csirkemell rizzsel?
2016. máj. 21. 20:12
 1/7 anonim válasza:
Az a lényeg, hogy egészségesen táplálkozz nem feltétlen de a rizs és a csirkemell hanem inkább a gyümölcs zöldség és a fehérje. Azért is fontos még szerintem hogy az ember jól érezze magát a bőrében és egészséges legyen. Sok sikert hozzá
2016. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Kb. 70% az étrend, a többi a sport... csak ennyire :)

Nem csak csirke meg rizs létezik, lehet rengeteg más fajta ételt is enni.

Gyakorlatilag mindenféle sovány hús (malacka annyira nem játszik, de néha az is mehet) - pulyka, marha, borjú, halak, vad húsok, tojás, túró, cottage, stb... ez mind jó fehérjeforrás a csirkemellen kívül is.

Zab, kuszkusz, hüvelyes zöldségek, teljes kiörlésű tészta, burgonya (főleg az édes burgonya) - tökéletes CH források a rizsen kívül.


Az étrend attól függ, hogy mit akarsz elérni? Fogyás vagy tömegelés, esetleg szinten tartás?

2016. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cortez70 ***** válasza:
Nagyon fontos, ha jó eredményt akarsz. Tápanyag nélkül nem lesz izom. Nem csak csirke és rizs van, előttem leírták, hogy miket lehet még enni.
2016. máj. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Annyira utálom mikor ilyen hasraütés szerűen százalékokat írnak, legostobább dolog a földön. Semmi értelme. Ugyanolyan fontosan kell kezelni az edzést a kaját és a pihenést is, nem ilyen idióta számokat kitalálni.
2016. máj. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak tudnám, hogy miért lettem lepontozva...

Mindegy is. A százalékot csak azért írtam, mert kb. akárhol fogja olvasni a kérdező, majd csak mindenhol ezt fogja olvasni. És tök szép meg jó, hogy ugyanolyan fontossággal kell kezelni a kaját, az edzést, meg a pihenőt, és igaz is, de mind a ketten tudjuk Monty, hogy ez az esetek 99%-ban baromira nem megy az embereknek.

Az esetek nagyobb százalékában mindenki nyomja az edzést mint egy félőrült neandervölgyi, meg alszik rendesen, de aarról, hogy "étrend" fogalmuk sincs.

Minden sportnak, legyen az bármi, a megfelelően megválasztott étrend az alapja.

2016. máj. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aku odáig nem jut el,hogy ezt felismerje az ilyen kitalált számadatoktól sem fog észbe kapni. Mindhárom tényezőbe 100%-ot bele kell adni. És ha azt mondom 100%-os edzés nem azt mondom, hogy agyatlanul halálra edzeni magad.
2016. máj. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyetértünk, csak én még mindig olyan kis naív vagyok, hogy ha valamit kihangsúlyozunk, akkor annak lehet, hogy egy kicsit jobban utánajárnak az emberek. :D
2016. máj. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!